• PLN polski złoty
  • USD dolar amerykański
  • EUR euro

+48 665 800 000

Kariera

Dlaczego my?

Firma z tradycjami – istnieje od 18 lat

Spółka o silnej i stabilnej pozycji na rynku,

Lider branży Rent a Car

Stabilność zatrudnienia oraz dogodne warunki zatrudnienia,

Przyjazne środowisko pracy: elastyczny czas pracy, dobre zaplecze socjalne, zgrany i kreatywny zespół,

Możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych,

Świetny start do dalszej kariery!

 


Zobacz co mówią o nas pracownicy: 

"Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji. Dostarcza ciągłych wyzwań co motywuje mnie do działania i ciągłego doskonalenia. Uczy mnie samodyscypliny i odpowiedzialności za wykonywane zadania. Codziennie mam możliwość zdobywać doświadczenie. Wiem jedno - Przychodzę do pracy z wielką chęcią  :)"

Beata T.

 

"Praca w PANEK S.A. pomogła mi odkryć w sobie moje naprawdę mocne strony. Wcześniej myślałem że jestem urodzonym humanistą, jednakże z czasem zauważyłem jak dużo satysfakcji daje mi rozwiązywanie różnego rodzaju problemów związanych z liczbami, w czym odkryłem nieznane mi wcześniej umiejętności. Taką możliwość dała mi właśnie praca w PANEK S.A., gdzie stale mogę poznawać siebie i jestem delegowany do zadań w których jestem dobry i które sprawiają mi dużo satysfakcji. "

L.L

 

"Gdy zaczynałam swoją przygodę 8 lat temu wtedy prawdopodobnie jeszcze nawet w moich marzeniach nie pojawiła się żadna myśl ani wizja, że uda się tyle zrobić...
Jednak Prezes, który potrafił doskonale zarażać swoją chęcią do pracy, wizją oraz charyzmą włożył w nasze głowy przekonanie o byciu Najlepszą Wypożyczalnią Samochodów - i tak się stało.

Z perspektywy tych 8 lat, praca w firmie dała mi:
- pozycję zawodową i w pewien sposób życiową,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem, podejmowaniu decyzji, szukaniu rozwiązań a nie problemów
- przekonanie, że wszystko jest możliwe przez to, że doświadczyliśmy wspólnie wielu trudnych sytuacji
- zarażenie chęcią rozwoju osobistego, rozwijania siebie i kariery
- nauczyła mnie patrzeć daleko w przyszłość
- nauczyła mnie cierpliwości, samodzielności, wytrwałości w osiąganiu celów
- wyciągnęła na zewnątrz ambicję, chęć do poświęceń, pracowitość
- zmianę miejsca zamieszkania, zmianę całego życia
- osoba Prezesa w trudnych sytuacjach dała mi ogromne wsparcie, którego pewnie bym się nawet nie spodziewała

Na pewno dzięki temu, że od 8 lat realizuję się w pracy dla budowania PANEK S.A. jestem w tym miejscu w życiu, w którym jestem" 

Barbara Formusiak

 

"Praca w PANEK S.A. pozwoliła rozwinąć mi się na wielu płaszczyznach. Dała mi przede wszystkim możliwość rozwoju swoich interpersonalnych umiejętności dzięki relacjom z klientami. Nauczyłem się z nimi rozmawiać oraz wychwytywać ich potrzeby podczas konwersacji, a co z tym się wiąże - oferować najlepsze rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opanowałem również "trzeźwe myślenie" podczas najbardziej stresujących oraz poddanej presji czasu zadań, co przydaje się nawet w życiu prywatnym podczas analogicznych sytuacji."

Przedstawiciel Patryk Gołębiewski, Koszalin

 

"Praca w Panek S.A. dała mi dużo korzyści. Myślę, że najważniejszą z nich jest ta, iż dała i daje mi możliwość działania dla dużej, stabilnej i polskiej Spółki. Kolejnym ważnym punktem jest możliwość zdobywania doświadczenia w strefie motoryzacyjnej jak i ubezpieczeniowej. Praca w firmie Panek pozwoliła, albo wręcz zmusiła mnie do powiększania swojego wykształcenia. Pozwoliła mi ona również na stabilizację finansową, co jest również bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Dzięki pracy nauczyłem się kontaktu z ludźmi, odpowiedzialności jak i samodzielności. Cieszy mnie fakt, że mogę tu pracować bo mogę się zarazem rozwijać i pod względem awansu i motoryzacyjnie. Jako, że auta to moja pasja kolejną korzyścią jest możliwość użytkowania najnowszych modeli samochodów. Ta praca, choć ma swoje wady (jak wszystko), jest dla mnie wręcz wyśniona. Jest czymś co lubię i chętnie robię."

Łukasz

 

"Praca w firmie Panek dała mi możliwość realizowania się w branży, która jest moją pasją. Najważniejszy dla mnie jest bezpośredni kontakt z ludźmi, możliwości rozwoju oraz miła atmosfera panująca w firmie. Praca dała mi również możliwość sprawdzenia się na wielu szczeblach oraz kształtowała moją pewność siebie i nauczyła samodyscypliny. Gdybym miał polecić odpowiednie miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej, z pewnością byłaby to firma Panek"

Pracownik Warszawa

 

"Zawsze marzyłam o pracy, w której będę miała kontakt z ludźmi, możliwość rozwoju, a w tym ciągłą naukę nowych rzeczy no i wspaniałą atmosferę, którą tworzą pracownicy. Nie można liczyć na nudę i monotonię ;) Jestem szczęśliwa, bo uwielbiam robić to co robię i z uśmiechem do niej chodzę, a to jest dla mnie najważniejsze."

Centrala OC Lubin


 

 


 

Dział rekrutacji i karier

e-mail [email protected]

 

 

Nasze punkty wynajmu

► Babimost ► Białystok ► Bielsko-Biała ► Bydgoszcz ► Bydgoszcz - Lotnisko ► Częstochowa ► Elbląg ► Ełk  ► Gdańsk ► Gdańsk - Lotnisko ► Gdynia  ► Gorzów Wielkopolski  ► Kalisz  ► Katowice ► Katowice - Lotnisko ► Kielce ► Konin ► Koszalin ► Kraków ► Kraków - Lotnisko ► Krosno  ► Leszno ► Lubin ► Lublin Lublin - Lotnisko ► Łódź ► Łódź-Lotnisko ► Olsztyn ► Olsztyn - Lotnisko ► Opole ► Piła ► Piotrków Trybunalski ► Płock ► Poznań ► Poznań-Lotnisko  Rzeszów ► Rzeszów-Lotnisko ► Siedlce  ► Słupsk ► Szczecin ► Szczecin - Lotnisko ► Świdnica ► Tarnów ► Toruń ► Wałbrzych ► Warszawa Okęcie - Lotnisko ► Warszawa - Modlin Lotnisko ► Warszawa - Marriott ► Wrocław ► Wrocław - Lotnisko ► Zakopane ► Zamość  ► Zielona Góra