• PLN polski złoty
  • USD dolar amerykański
  • EUR euro

+48 665 800 000

O firmie

Blisko 2 000 samochodów w ponad 20 klasach, 

ponad 60 punktów wynajmu, z czego 15 na lotniskach,

pierwsze punkty wynajmu za granicą,

30 000 zadowolonych Klientów rocznie!

 

Panek S.A. to polski lider branży Rent a Car, zwycięzca wielu prestiżowych plebiscytów, firma z tradycjami i wyłącznie polskim kapitałem. Obecna na rynku od 17 lat, zarządzana przez  Prezesa Macieja Panek, wyróżnia się wysokimi standardami obsługi i indywidualnym podejściem do Klienta.

Przejrzyste zasady wynajmu, brak dodatkowych opłat przygotowawczych, opłat sezonowych, opłat za opony zimowe, czyni z firmy godnego zaufania partnera biznesowego, oraz chętnie wybieranego dostawcy usług dla sektora prywatnego.

Z usług Panek S.A korzysta rocznie ponad 30 000 Klientów, którzy pokonują 65 000 000 kilometrów rocznie, czyli odległość odpowiadającą 85 podróżom na księżyc i z powrotem.

Wszystko to jest możliwe dzięki nowoczesnej, stale rozwijającej się flocie blisko 2 000 nowych pojazdów w ponad 20 klasach. Firma poza autami popularnych segmentów posiada także samochody klasy premium, auta specjalistyczne, busy i chłodnie oraz flotę samochodów CarSharingowych.

Panek S.A. to jednak nie tylko samochody- to cały sztab ludzi, którzy codziennie pracują na to, żeby auto było podstawione Klientowi na czas, w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

To właśnie dbałość o standardy i zaangażowanie pozwoliło firmie stać się liderem wynajmu krótkoterminowego. Dooceniono ją wieloma prestiżowymi nagrodami: "Najlepszy wynajem krótkoterminowy - Fleet Awards 2015", Najlepszy wynajem krótkoterminowy - Fleet Awards 2016" , "Najlepsza usługa flotowa - Short Term Rental" - Fleet Derby 2015 i 2016, oraz najprężniej rozwijająca się polska firma- wyróżnienie czytelników miesięcznika Menager w plebiscycie "Globalna Polska". 

Panek S.A. ma jednak do zaproponowania o wiele więcej. Świadczy usługi z zakresu wynajmu średnio i długoterminowego, oraz z OC sprawcy. Stale poszerza i wymienia swoją flotę, żeby móc zaproponować Klientom najwyższą jakość, komfort i bezpieczeństwo. Jest to z całą pewnością jedna z najlepiej rozwijających się polskich marek i godna zaufania firma!

W 2017 roku firma PANEK uruchomiła w Warsawie PANEK CarSharing, czyli możliwość wypożyczania samochodu na minuty, godziny i dni w Warszawie, usługa ta będzie dostępna na początku 2018 roku także w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Redzie, Rumii i Wejherowie.  Wiecej na temat PANEK CarSharing www.panekcs.pl 

 

Nasze punkty wynajmu

► Babimost ► Białystok ► Bielsko-Biała ► Bydgoszcz ► Bydgoszcz - Lotnisko ► Częstochowa ► Elbląg ► Ełk ► Gdańsk ► Gdańsk - Lotnisko ► Gdynia ► Gliwice ► Gorzów Wielkopolski ► Grudziądź ► Jelenia Góra ► Kalisz  ► Katowice ► Katowice - Lotnisko ► Kielce ► Konin ► Koszalin ► Kraków ► Kraków - Lotnisko ► Krosno ► Legnica ► Leszno ► Lubin ► Lublin Lublin - Lotnisko ► Łódź ► Łódź-Lotnisko ► Olsztyn ► Olsztyn - Lotnisko ► Opole ► Piła ► Piotrków Trybunalski ► Płock ► Poznań ► Poznań-Lotnisko ► Radom - Lotnisko ► Rzeszów ► Rzeszów-Lotnisko ► Siedlce  ► Słupsk ► Szczecin ► Szczecin - Lotnisko ► Świdnica ► Świnoujście ► Tarnów ► Toruń ► Wałbrzych ► Warszawa ► Warszawa Okęcie - Lotnisko ► Warszawa - Modlin Lotnisko ► Warszawa - Marriott ► Wrocław ► Wrocław - Lotnisko ► Zamość  ► Zielona Góra