• PLN polski złoty
  • USD dolar amerykański
  • EUR euro

+48 665 800 000

Zapytania i reklamacje

Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie Twojego wynajmu lub złożyć reklamację, wyślij wiadomość na poniższy adres:
[email protected] lub wypełnij formularz

Każde zgłoszenie rozpatrujemy w terminie 30 dni.


UWAGA: zgodnie z systemem działania operacji transakcji elektronicznych PANEK S.A. nie ma wpływu na długość blokady środków z tytułu preautoryzacji. W celu przyspieszenia odblokowania środków,  po zwrocie pojazdu, uprzejmie prosimy o kontakt z bankiem -wystawcą Państwa karty, który jest jedynym podmiotem mogącym wpłynąć na szybsze odblokowanie środków. Zwolnienie preautoryzacji po stronie PANEK S.A. dokonywane jest niezwłocznie po zwrocie samochodu.

(jeśli nie realizowałeś u nas wynajmu, wpisz 0000)

Nasze punkty wynajmu

► Babimost ► Białystok ► Bielsko-Biała ► Bydgoszcz ► Bydgoszcz - Lotnisko ► Częstochowa ► Elbląg ► Ełk  ► Gdańsk ► Gdańsk - Lotnisko ► Gdynia  ► Gorzów Wielkopolski  ► Kalisz  ► Katowice ► Katowice - Lotnisko ► Kielce ► Konin ► Koszalin ► Kraków ► Kraków - Lotnisko ► Krosno  ► Leszno ► Lubin ► Lublin Lublin - Lotnisko ► Łódź ► Łódź-Lotnisko ► Olsztyn ► Olsztyn - Lotnisko ► Opole ► Piła ► Piotrków Trybunalski ► Płock ► Poznań ► Poznań-Lotnisko  Rzeszów ► Rzeszów-Lotnisko ► Siedlce  ► Słupsk ► Szczecin ► Szczecin - Lotnisko ► Świdnica ► Tarnów ► Toruń ► Wałbrzych ► Warszawa Okęcie - Lotnisko ► Warszawa - Modlin Lotnisko ► Warszawa - Marriott ► Wrocław ► Wrocław - Lotnisko ► Zakopane ► Zamość  ► Zielona Góra