• PLN polski złoty
  • USD dolar amerykański
  • EUR euro

+48 665 800 000

Aktualności

Zostań jednym z 3 000 testerów motoryzacyjnych w Warszawie!

Już w kwietniu w Warszawie pojawi się PANEK CarSharing. Jest to system bezobsługowego wypożyczenia samochodu na minuty, godziny, doby z możliwością zwrotu w dowolnym miejscu na terenie miasta.

W związku z wprowadzeniem nowej usługi firma PANEK CarSharing szuka 3 000 osób, które jako pierwsze zasiądą za kierownicą nowych hybrydowych Toyot Yaris, a potem opowiedzą o swoich wrażeniach. Testerzy otrzymają pakiety minut i kilometrów, które pozwolą im na nieodpłatne użytkowanie samochodów na terenie miasta. Firma PANEK CarSharing zapłaci także za parkowanie wszystkich samochodów w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania.

Żeby móc stać się testerem należy zarejestrować się na stronie internetowej www.panekcs.pl


obraz1.jpg12 reniferów Świętego Mikołaja schowało się na różnych zakładkach naszej strony internetowej. 

Odnajdź je wszystkie i odpowiedz na 12 pytań na temat firmy PANEK. 

 

Jeśli chcesz dostać od nas prezent, wszystkie renifery musisz znaleźć do 24 grudnia

 

zobacz świąteczne pytania

 

 

 


27.06.2016

PANEK S.A wywodzi swój rodowód z Polski. Znając nasze cele i wartości, zostaliśmy zaproszeni na sejmową debatę, celem porozmawiania o roli gospodarki i polskich przedsiębiorców w budowie marki kraju. W jakisposób skutecznie promować polskie produkty i usługi?

 

Spotkanie objęło swoim patronatem Ministerstwo Rozwoju i odbyło się w związku z z przyjętym „Planem na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”. Dyskusję poprowadził Paweł Kastory, a panelistami byli: Mikołaj Placek – Prezes Oknoplastu, Karol Zarajczyk – Prezes firmy Ursus, prof. Piotr Moncarz ze Stanford University, Marcin Beme– CEO Audioteki, Michał Pękała – VP Growth ZnanyLekarz.pl, Rafał Witkowski oraz IC Solutions.

Istotnym wątkiem w dyskusji był problem barier i ograniczeń w konkurencyjności na rynkach unijnych, które powodują utrudnienia w wejściu i działalności polskich firm do części krajów Unii Europejskiej. W przezwyciężenie tych problemów powinno angażować się państwo polskie. Zwrócono uwagę, że Polska nie musi być tylko dostawcą półproduktów do zagranicznych koncernów, jednak na tę chwilę Polsce brakuje finalnych marek.

Należy skoncentrować się na budowie silnych marek narodowych, które zdobędą kluczowe pozycje na rynku światowym. W trakcie debaty zwrócono uwagę, że mimo rozwoju gospodarczego Polska nie posiada silnej marki, a wielu przedsiębiorców nie zyskuje korzyści wynikających z kraju pochodzenia. Siłą jednak polskich marek jest to, że są one młode i świeże, a polskich przedsiębiorców cechuje zdolność myślenia twórczego.

Uczestnicy debaty zgodzili się, że należy zacząć od budowania świadomości siły polskich marek w Polsce, w świadomości Polaków. Jednym z rozwiązań powinno być stworzenie Mapy Marek Polski oraz kampania promująca polskie produkty i usługi pod znakiem „Made in Polska”.  

Zwrócono również uwagę na potrzebę budowania patriotyzmu gospodarczego wśród polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych, ich współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z przedsiębiorcami, którzy dopiero na te rynki zagraniczne wchodzą. Jednym z narzędzi ułatwiającym to współpracę mogłaby być mapa polskich marek na rynkach zagranicznych.

Uczestnicy wskazali na potrzebę większego zaangażowania się państwa w ekspansję zagraniczną polskich przedsiębiorców, szczególnie na nowych, pozaeuropejskich rynkach, a co z tym się wiąże stworzenia strategii ekspansji. Niemniej ważne jest również wzmacnianie polskich przedsiębiorców na rynkach, na których odnoszą już oni sukcesy. Zwrócono uwagę także na potrzebę lepszego przygotowywania misji gospodarczych oraz wystaw branżowych. Istotne jest również wsparcie polskich badań i projektów naukowych oraz rozwiązań gotowych już do zastosowania.


23.06.2016

Gala MANAGER AWARD to z jednej strony spotkanie elit biznesu i kultury, a z drugiej prestiż związany z obecnością wybitnych przedsiębiorców i artystów, którzy nadają ton polskiej gospodarce. 

 

W tym roku firma PANEK S.A. patronowała V edycji Gali, która odbyła się w 22 czerwca 2016 roku w Willi Intrata w Wilanowie.

 

Jako polska firma rozumiemy potrzeby innych przedsiębiorców rozwijających biznes na rynku lokalnym. Z wielką przyjemnością spotykamy się z nimi, słuchamy o potrzebach i dostosowujemy nasze usługi do ich oczekiwań. W tym roku odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, wzbogaciliśmy się o ciekawe managerskie doświadczenia, które posłużą jako inspiracja do pozytywnych zmian w przyszłości.

Gratulujemy Laureatom tegorocznej edycji, dziękujemy redakcji MANAGER-a! 

 

 

 

 

 


22.06.2016

Fleet Derby 2016 wygrane!

Odbierając statuetkę Fleet Derby w roku 2015 wiedzieliśmy, że na sukces pracuje się ciężko. Z perspektywy kolejnego, pełnego zawodowych wyzwań roku, możemy powiedzieć, że równie ciężko jest sukces utrzymać. Nie sztuką jest stanąć na podium, sztuką jest z niego nie spaść…

 

22.06.2016 odebraliśmy, drugą w historii naszego uczestnictwa w plebiscycie Fleet Derby, nagrodę za najlepszy produkt, usługę flotowa w kategorii – SHORT TERM RENTAL. Utrzymaliśmy więc stanowisko lidera wynajmu krótkoterminowego.  

 

Od zeszłego roku zwiększyliśmy ilość samochodów, dodaliśmy kilka nowych klas, powiększyliśmy flotę samochodów specjalistycznych… Stworzyliśmy też wiele nowych stanowisk pracy. Podczas spotkania w warszawskiej centrali firmy, Prezes Maciej Panek podziękował wszystkim Pracownikom i Współpracownikom, dedykując im tą nagrodę. Dołączy ona do pozostałych statuetek wyeksponowanych w naszym oddziale na Lotnisku Okęcie. 


17.06.2016

Oddział Lublin-Świdnik Airport najlepszym oddziałem regionalnym- zdaniem Klientów Rentalcars.com !

 


16.05.2016

PANEK Rent a Car jako jedyna Polska wypożyczalnia otrzymuje najnowszy model Toyoty Prius do testów flotowych!

Toyota Motor Poland udostępniła jedną z trzech pierwszych w Polsce Toyot Prius IV generacji na wielki test flotowy. Samochody zostały uroczyście przekazane 16.05.2016 Prezesom trzech opiniotwórczych firm: WAWA Taxi, Carfleet S.A i PANEK Rent a Car. Będą poddane wnikliwym testom przez okres 6 tygodni. 

Zamontowane w autach czujniki będą monitorować parametry i osiągi, a eksperci flotowi Toyoty pomogą w optymalizacji zużycia. Legendy głoszą, że Prius w cyklu miejskim może spalić nawet 2,9l / 100km. Czy uda się nam osiągnąć taki wynik? Test pokaże. 

Zapraszamy do śledzenia naszych postępów na naszym Facebooku


09.05.2016

PANEK S.A laureatem Największego konkursu jakościowego- Quality International 2016

Celem programu Najwyższa Jakość Quality International jest wskazanie i promocja firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom usługę na najwyższym poziomie.

W tym roku, jednogłośną decyzją kapituły, laureatem w kategorii QI Services została firma PANEK S.A – za  najwyższej jakości usługę wynajmu krótkoterminowego samochodu!

Quality International to największy konkurs jakościowy w kraju, patronują mu: Ministerstwo Gospodarki,  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,  Polski Komitet Normalizacyjny , Klub Polskie Forum ISO 9000 (parter merytoryczny od pierwszej edycji konkursu).

Laureatami zeszłorocznych edycji programu są znane i liczące się na rynku firmy: Proama, Bank Pekao, Paradyż Ceramika, Franke, Man, Uniqua, Atlas, Hermes, BP, Zelmer, Sieć sklepów Żabka, Polfa Łódź, Baltic Wood, Lotos i wiele innych.

To nie pierwsza nagroda dla Panek Rent a Car w kategorii wynajem krótkoterminowy. Firma jest już laureatem konkursu Fleet Awards 2016, oraz Fleet Awards i Fleet Derby w roku ubiegłym.

qi-oficjalna_informacja.pdf


28.04.2016

Najlepsza Wypożyczalnia Samochodów w Polsce- PANEK RENT A CAR ! 

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 28.04 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, Prezes Maciej Panek odebrał statuetkę dla PANEK S.A w kategorii "Wynajem krótko i średnioterminowy". To nasza kolejna nagroda w plebiscycie Fleet Awards- jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży flotowej w Polsce. 

W tym roku organizatorzy zmienili system liczenia głosów. Wpływ na wygraną mieli zarówno głosujący za pomoca strony internetowej, jak i dziennikarze w proporcjach 70/30. Ze względu połaczenie kategorii wynajmu krótko i średnioterminowego, mieliśmy więcej konkurentów niż w latach ubiegłuch. O miano najlepszej wypożyczalni walczyli także: ‎Arval,‬ ‎Express‬, ‎LeasePlan‬, ‎MasterLease‬‪, ‎PLRent‬, ‎Rentis‬ ‪i ToyotaSmartPlan‬.

Cieszymy się z sukcesów innych nagrodzonych firm. Z wieloma z nimi współpracujemy przy budowaniu naszej floty, także ich sukcesy są i naszymi sukcesami. Samochody, które potem użytkuja Klienci PANEK S.A. muszą być bezawaryjne, dobre jakościowo i miłe w użytkowaniu, fakt wygranej w plebiscycie udowadnia, że dokonujemy właściwych wyborów. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom:

-samochód dla pracownika (segment A) ---> ‪Toyota‬ Aygo
-samochód dla pracownika (segment B) ---> ‪Opel‬ Corsa
-samochód dla pracownika (segment B+) ---> ‪Skoda‬ Rapid
-samochód dla pracownika (segment C) ---> ‪Hyundai‬ Elantra
-samochód dla menadżera (segment D)---> ‪Renault‬ Talisman
-samochód dla menadżera (małe premium)---> ‪‎DS4‬ Crossback
-samochód dla menadżera (średnie premium)---> ‪‎Audi‬ A4 
-samochód dla menadżera (duże premium)---> ‪‎Mercedes‬ E
-samochód dla prezesa ---> ‪‎Volvo‬ xc90 
-pick-up --->‪Mitsubishi‬ L200
-mały samochód dostawczy ---> ‪Peugeot‬ Partner Furgon
-średni samochód dostawczy ---> ‪‎Volkswagen‬ Transporter
-duży samochód dostawczy ---> ‪Fiat‬ Ducato
-samochód z napędem alternatywnym ---> Toyota Prius
-samochód biznesowy (MPV) ---> ‪Ford‬ S-MAX
-samochód biznesowy (SUV/Crossover)---> Volkswagen Tiguan
-samochód biznesowy (duży SUV/Crossover) ---> ‪‎Lexus‬ RX450h

-program serwisowy--->Renault Pro +
-program gwarancyjny ---> Ford gwarancja 12
-usługa posprzedażna--->Volkswagen SerwisowyKontraktFlotowy
-systemy bezpieczeństwa ---> Toyota Safety Sense
-wynajem krótko i średnioterminowy --->‪ PANEK S.A.
-CFM ---> ‪Alphabet‬ wynajem długoterminowy
-karty paliwowe ---> ‪Orlen‬ Program Flota
-ubezpieczenia ---> ‪LeasePlan‬ ubezpieczenia flotowe
-oprogramowanie ---> ‪PasCom‬
-remarketing ---> Volkswagen Financial Services-Auto Akcja
-monitoring pojazdów ---> ‪BP‬ Fleet Move
-serwis pojazdów --->‪‎Premio‬ opony-autoserwis
-rozwiązania ECO ---> Peugeot silnik benz turbodoładowany
-technologia --->Ecologic

Cieszymy, że udało nam się zdobyć tą nagrodę po raz wtóry, to dla nas wyróżnienie i potwierdzenie ciężkiej pracy! 

link do materiałów prasowych21 kwietnia 

Decyzją Czytelników prestiżowego miesięcznika MANAGER, firma PANEK S.A. została wyróżniona jako jedna z najlepiej rozwijających się polskich marek. Prezes Maciej Panek odebrał z rąk redakcji okolicznościowy dyplom, który od dziś będzie zdobił ściany naszego biura przy Alejach Jerozolimskich 195a. To dla nas wielka radość, cieszymy się, że nasza praca została doceniona. 

 

Uroczystość odbyła się w budynku Złota 44, na 50-tym pięterze, obszerna fotorelacja już wkrótce! 

Zobacz relację z gali

 


2 kwietnia

Zagłosuj na nas i zgarnij super nagrody! 

Do końca kwietnia możecie oddać na nasz głos w dwóch najbardziej liczących się plebiscytach flotowch:

-Fleet Derby 2016 - http://fleet.com.pl/fleetderby/

-Fleet Awards 2016 - http://fleet-awards.pl/

 

Przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody! 

regulamin konkursu 

 

 

 

 


1 marca 2016

Prezes Panek S.A. nominowany w kategorii "Osobowość Flotowa Roku 2016"! 

Z wielką radością informujemy, że Redakcja magazynu "Fleet" zgłosiła do konkursu "Osobowość Flotowa Roku 2016" naszego Prezesa.

Od dziś można oddać na niego głos, zatem zachęcamy.

oddaj głos


Maciej Panek, Prezes Zarządu i właściciel Panek S.A.

Ukończył inwestycje kapitałowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz marketing i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej.

Prywatnie kompozytor muzyki filmowej i podróżnik. Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Tylko w tym roku przemierzył samolotem blisko 70 000 kilometrów i zobaczył 7 nowych krajów.

Czynnie zajmuje się fotografią, uprawia bieganie, uczestniczy w maratonach. Pasjonuje się coachingiem i rozwojem osobistym. Nieszablonowo podchodzi do zarządzania firmą i pracownikami.

W roku 2015 zarządzana przez niego spółka Panek S.A. podwoiła swoją flotę i zamknęła rok z wynikiem 45 milionów złotych.

 


Zarezerwuj to auto, zadzwoń: 665 800 000


Zapraszamy do obejrzenia filmu, który został stworzony specjalnie na 15-lecie naszej działalności


15 maj, 2015

Drodzy Przyjaciele,


Piękny, słoneczny piątek cieszy jeszcze bardziej, gdyż w dniu wczorajszym nasza firma została wyróżniona już drugą w tym roku nagrodą dla Najlepszej Wypożyczalni FLEET DERBY 2015 w kategorii WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY.

Dodatkowo nasz Dział Marketingu został wyróżniony jako najskuteczniejszy w zakresie działań marketingowych oraz PR na tle wszystkich pozostałych nominowanych, także w innych kategoriach, przyczyniając się do spektakularnego zwycięstwa i zebrania największej ilości głosów w całym plebiscycie. Organizatorzy wspomnieli, że marki motoryzacyjne mogą się od nas uczyć jak prowadzić kampanie reklamowe zachęcające do oddawania głosów wśród zadowolonych klientów, partnerów biznesowych oraz przyjaciół firmy.

Serdecznie wszystkim Państwo dziękujemy i życzymy rosnącej satysfakcji ze współpracy z najlepszą wypożyczalnią 2015 - PANEK S.A.


 

24 kwiecień, 2015

Drodzy Przyjaciele,

Mamy przyjemność oznajmić, że nasza firma została wyróżniona prestiżową, branżową nagrodą FLEET AWARDS 2015 za najlepszą usługę flotową w kategorii - Wynajem krótkoterminowy.
To dla nas wielkie wyróżnienie, że nasze usługi zostały docenione przez oddających na nas głosy zadowolonych klientów, partnerów biznesowych oraz przyjaciół firmy.
W tym roku obchodzimy 15 lecie powstania firmy, statuetka którą otrzymaliśmy utrwala nas w przekonaniu, że wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. w ciągu tych 15 lat zapracowała na uznanie klientów oraz pozycję lidera na rynku RAC.


Bardzo serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.

Nasze punkty wynajmu

► Babimost ► Białystok ► Bielsko-Biała ► Bydgoszcz ► Bydgoszcz - Lotnisko ► Częstochowa ► Elbląg ► Ełk ► Gdańsk ► Gdańsk - Lotnisko ► Gdynia ► Gliwice ► Gorzów Wielkopolski ► Grudziądź ► Jelenia Góra ► Kalisz  ► Katowice ► Katowice - Lotnisko ► Kielce ► Konin ► Koszalin ► Kraków ► Kraków - Lotnisko ► Krosno ► Legnica ► Leszno ► Lubin ► Lublin Lublin - Lotnisko ► Łódź ► Łódź-Lotnisko ► Olsztyn ► Olsztyn - Lotnisko ► Opole ► Piła ► Piotrków Trybunalski ► Płock ► Poznań ► Poznań-Lotnisko ► Radom - Lotnisko ► Rzeszów ► Rzeszów-Lotnisko ► Siedlce  ► Słupsk ► Szczecin ► Szczecin - Lotnisko ► Świdnica ► Świnoujście ► Tarnów ► Toruń ► Wałbrzych ► Warszawa ► Warszawa Okęcie - Lotnisko ► Warszawa - Modlin Lotnisko ► Warszawa - Marriott ► Wrocław ► Wrocław - Lotnisko ► Zamość  ► Zielona Góra