ipanek
ipanek

Gdzie wypożyczyć samochód w Bielsku-Białej?

Chcesz wynająć samochód w Bielsku-Białej? Sprawdź naszą ofertę. Firmowa wypożyczalnia samochodów iPanek na terenie Bielska-Białej jest zlokalizowana przy dworcu PKP przy ul. Warszawskiej 2. Pamiętaj jednak, że szukając samochodu dla siebie, nie musisz fatygować się na dworzec. Możesz wcześniej skorzystać z wygodnej i intuicyjnej aplikacji lub sprawdzić dostępność aut na naszej stronie.

Dla tych, którzy wolą rozmawiać z człowiekiem dostępna jest infolinia z doświadczonymi kompetentnymi konsultantami, którzy pomogą szybko zorganizować wynajem auta w Bielsku. Wszystkich formalności można dopełnić tez za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej. W przypadku wynajmu samochodu przez aplikację płatność realizowana jest kartą kredytową. W trakcie rezerwacji przez stronę lub podczas rozmowy z konsultantem można skorzystać z tradycyjnych płatności elektronicznych. Warto jednak wiedzieć, że większość użytkowników do zarządzania najmem, wybiera aplikację. Jest czytelna, prosta w obsłudze i bez zwłoki pozwala sprawdzić wszystkie istotne informacje, zarezerwować auto, dokonać płatności, zmienić miejsce zwrotu itp.

Odbiór auta na dworcu w Bielsku. Gdzie można oddać?

Wypożyczając samochód w bielskim oddziale firmy Panek, zyskujemy dostęp do ogólnopolskiej sieci składającej się z 60 oddziałów. Dzięki temu, wynajmując auto w Bielsku Białej możemy zaplanować jego zwrot na jednym z 15 polskich międzynarodowych lotnisk lub w okolicy prawie 50 najważniejszych publicznych węzłów transportowych w kraju. W większości oddziały zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP lub z w miejscach z łatwym dostępem do komunikacji publicznej tak, aby umożliwić bezproblemowe kontynuowanie podróży w alternatywny sposób. To ogromne udogodnienie w przypadku planowania dłuższych wyjazdów, podczas których zamierzamy dotrzeć do miejsc, które nie są ze sobą skomunikowane transportem publicznym. Wynajem auta w Bielsku-Białej z możliwością zwrotu w innej lokalizacji może okazać się również dobrym rozwiązaniem w przypadku konieczności organizacji transportu towarów. Firma dysponuje samochodami ciężarowymi, a po dostarczeniu ładunku kierowca może zostawić auto w pobliskim oddziale i kontynuować powrót do firmy i miejsca zamieszkania np. pociągiem.

Auta ciężarowe do 3,5 T na wynajem w Bielsku-Białej

Wypożyczalnia aut Panek dysponuje w swojej flocie typowymi samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5T. Są to pojazdy, do prowadzenia których wystarczy kat. B. W związku z tym praktycznie każdy może zdecydować się na szybki wynajem takiego auta w Bielsku i przywieźć zamówione meble do domu lub towar do firmy. Warto wiedzieć też, że wypożyczalnia samochodów typu bus przy Warszawskiej w Bielsku, oferuje wynajem samochodów z OC sprawcy, na czas likwidacji szkody na pojeździe klienta. Dzięki temu firmy i zawodowi kierowcy mogą z powodzeniem kontynuować swoją działalność, nawet gdy ich własny pojazd został unieruchomiony. Jednocześnie w ofercie na wynajem samochodów w Bielsku-Białej dostępne są tzw. busy osobowe, czyli samochody przystosowane do przewozu do dziewięciu osób łącznie z kierowcą. Busy osobowe to dobry środek transportu na podróż w większym gronie. Samochody tego typu cieszą się sporym zainteresowaniem firm i profesjonalnych kierowców świadczących usługi przewozu osób, ale coraz częściej wynajmowane są również przez duże rodziny na okres ferii czy wakacji letnich.

Jedziesz w Beskidy? Weź Suva w Bielsku

Okazuje się, że wynajem SUV-a to świetny pomysł na przetestowanie konkretnego modelu, jak i ogólnej koncepcji coraz popularniejszych samochodów uterenowionych. Coraz częściej, oprócz zdeklarowanych zwolenników tego typu pojazdów, wynajmem suv-ów zainteresowani są także kierowcy, którzy przy zakupie kolejnego samochodu rozważają przesiadkę z auta tradycyjnego, do któregoś z popularnych SUV-ów lub Crossoverów. W takich okolicznościach nie ma nic lepszego niż kilkudniowy test np. podczas szybkiego wypadu w Beskidy zimą lub latem. W trakcie takiej wycieczki można w pełni ocenić wady i zalety danego rozwiązania, co byłoby niemożliwe podczas nawet kilkugodzinnej jazdy próbnej. Test napędu na cztery koła w warunkach zimowych z pewnością ułatwi kupującym podjęcie decyzji, czy jest to rozwiązanie warte inwestycji. Jednocześnie warto zauważyć, że samochody uterenowione w ofercie bielskiej wypożyczalni cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wypożycz i jedź na Słowację, do Czech, Niemiec lub Austrii

 Niektórzy klienci zastanawiają się, czy warto wynajmować auto w Bielsku-Białej w sytuacji, gdy planują wyjazd za granicę. Wszak w tym regionie, może się zdarzyć, że zagubiony turysta nawet przypadkiem przekroczy granicę. Dlatego też oferta najmu samochodów w bielskim oddziale, jak i w całej firmie Panek przewiduje możliwość poruszania się wypożyczonym samochodem na terenie Słowacji, Czech, Niemiec I Austrii. Dla klientów planujących podróż przez całą Polskę w kierunku północno-wschodnim, interesującą informacją może okazać się również fakt, że firma prowadzi działalność w zakresie wynajmu samochodów także na terenie Litwy, gdzie obsługuje klientów na wileńskim lotnisku. W takich okolicznościach klienci spokojnie mogą opuszczać terytorium kraju. Samochody posiadają kompletną konieczną do wyjazdu za granice dokumentację oraz ubezpieczenie. Ponadto, w trakcie podróży poza granicami Polski w razie potrzeby użytkownicy mogą skorzystać z asysty konsultantów wypożyczalni samochodowej Panek, którzy są dostępni codziennie pod ogólnym numerem telefonu firmowej infolinii.