ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów w Kielcach

Wypożyczenie samochodu na krótko lub na dłużej jeszcze nigdy nie było takie proste! Wypożyczalnia aut iPanek ma w swojej ofercie szeroki wybór pojazdów, jakie możesz wynająć dla siebie, swojej rodziny, kontrahenta biznesowego, przedsiębiorcy czy pracownika. Zdecyduj sam, czy chcesz wynajmować auto od nas tylko na kilka dni, czy raczej wolisz wynająć je na dłużej, nawet na kilka lat, gdy umowa wynajmu długoterminowego ma dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Korzystaj z naszych pojazdów, tak jak jest Ci wygodnie. Zapytaj o ofertę przez internet lub przyjdź do naszej stacjonarnej wypożyczalni w Kielcach. Wypożyczalnia aut iPanek w tej lokalizacji znajduje się przy Placu Niepodległości 1. Pozostajemy tam do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od 9 do 13. Jaka jest nasza propozycja dla Ciebie?

Wypożyczenie auta na kilka dni czy tygodni

Z różnych powodów możesz potrzebować szybko wynająć samochód, który zastąpi Ci własny pojazd. Naprawa własnego auta, konieczność udostępnienia samochodu kontrahentowi, albo wyjazd turystyczny do Kielc? Wypożyczalnia samochodów iPanek może Ci zaoferować swoje auta w takich i innych sytuacjach. Co istotne, zarezerwujesz sobie wybrany pojazd nawet online, na naszej stronie internetowej.

W zakładce „Zarezerwuj samochód” znajdziesz elektroniczny formularz, w którym podajesz miejsce odbioru auta, datę i godzinę, jak i te same informacje dotyczące zwrotu wynajmowanego samochodu. Nie musisz odbierać i oddawać naszych pojazdów w tym samym miejscu, np. w Kielcach. Wynajem aut jak najbardziej może zakończyć się w innej lokalizacji, chociażby w wielu dużych miastach w Polsce, w których funkcjonujemy. Możesz w sposób elastyczny korzystać z wynajętego od iPanek samochodu.

Po oznaczeniu najważniejszych parametrów wynajmu krótkoterminowego, wybierz też swój samochód. Możesz skorzystać z wielu różnych pojazdów, jakie mamy w ofercie. Decydujesz też, czy chcesz ustanowić limit przejeżdżanych codziennie kilometrów, co pozwoliłoby Ci zmniejszyć opłatę za wynajęcie pojazdu. Od razu znasz cenę za wynajem, ponieważ prowadzimy transparentną politykę cenową.

Wypożycz auto na dłużej

Posiadanie własnego samochodu daje komfort transportowy dla klientów prywatnych i firmowych. Stajesz się niezależny względem masowych środków transportu, ale wcale nie jest powiedziane, że musisz przy tej okazji kupować auto na własność. Możesz też skorzystać z naszej oferty na wynajem długoterminowy pojazdów. Podpisz z nami umowę w tym celu, a weźmiemy na siebie zakup samochodu, koszty jego ubezpieczenia i utraty wartości w czasie. Nie martw się jego serwisem czy przeglądami technicznymi. Po prostu możesz korzystać z auta, a jeśli w czasie trwania umowy uznasz, że wynajęty pojazd nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań – postaramy się go wymienić na inny bezpłatnie! Zapraszamy do naszej siedziby w Kielcach. Wynajem samochodów to nasza specjalność!