ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów Koszalin

Planujesz pobyt w Koszalinie? Wypożyczalnia aut iPanek ma do zaproponowania różne modele pojazdów, w związku z czym znajdziesz taki samochód, jakiego potrzebujesz. Oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, a skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Bez względu na to, czy szukasz pojazdu do celów turystycznych, czy chcesz powiększyć firmową flotę, warto zgłosić się do naszej wypożyczalni w Koszalinie. Wynajem aut na krótki termin bez problemu zrealizujesz online – jest to wygodna forma rezerwacji samochodu pozwalająca zaoszczędzić czas.

Krótkoterminowy wynajem aut od iPanek – zarezerwuj online już dziś!

Rezerwacja samochodu online w iPanek jest bardzo prosta! Wystarczy, że wypełnisz formularz elektroniczny zamieszczony na naszej stronie i podasz kilka ważnych informacji. Dotyczą one miejsca odbioru i zwrotu pojazdu. Dokonanie rezerwacji nie zajmie Ci więcej niż 10 minut – na bieżąco będziesz otrzymać powiadomienia o aktualnym jej statusie. Należy mieć na uwadze to, że jeśli wypożyczasz samochód w Koszalinie, wypożyczalnia samochodów umożliwia Ci zwrócenie go w innym mieście – iPanek posiada prawie 80 lokalizacji, z czego 17 oddziałów znajduje się na polskich lotniskach. Wybierz jeden z punktów, który najbardziej Ci odpowiada i tam odstaw samochód w określonym dniu o godzinie ustalonej w umowie.

To, na jakie auto się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Zależy nam na komforcie i wygodzie klientów, dlatego wychodzimy naprzeciw ich różnorodnym oczekiwaniom. Innego samochodu będziesz potrzebować dla siebie, a jeszcze innego dla całej rodziny czy w związku ze służbowym pobytem w Koszalinie. Wynajem samochodów na krótki termin jest korzystniejszy pod względem cenowym, jeżeli ustanowisz limit kilometrów do 100 km dziennie. Wypożyczalnia iPanek oferuje ponadto dodatkowe usługi, np. dodanie drugiego kierowcy do umowy wynajmu czy ubezpieczenie. Zadbaj o to, aby umowa była skrojona na miarę Twoich potrzeb, a my dostarczymy samochód odpowiadający Ci pod kątem pojemności bagażnika, wyposażenia itp.

Chcesz wynająć samochód na dłuższy czas? Sprawdź, jak to zrobić?

Podobnie jak wynajem krótkoterminowy, tak i usługę wynajmu długoterminowego adresujemy do osób fizycznych nieposiadających działalności gospodarczej oraz do przedsiębiorców. Opcja korzystania z pojazdu nawet przez ponad rok na preferencyjnych warunkach to największa zaleta wynajmu długoterminowego. Co miesiąc płacisz stały czynsz i nie ponosisz kosztów związanych z utratą wartości samochodu w trakcie obowiązywania umowy. Serwis i ubezpieczenie (obowiązkowe i fakultatywne) leżą po naszej stronie. Ponadto proponujemy za darmo wymianę pojazdu, jeśli w trakcie wynajmu długoterminowego Twoje potrzeby ulegną zmianie.

W Koszalinie oddział wypożyczani iPanek znajduje się przy ul. Paderewskiego. Od poniedziałku do piątku punkt czynny jest w godzinach od 9 do 17, a w soboty pracujemy od 9 do 13. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 665800000.