ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów Krosno

Wynajem aut na długi i krótki termin z iPanek to bardzo nowoczesna usługa transportowa – korzystanie z niej nigdy nie było tak proste, jak teraz! Posiadamy kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całego kraju, a jedną z nich jest Krosno. Wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje wynajem różnych modeli pojazdów na atrakcyjnych warunkach. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta do celów prywatnych, czy służbowych, pomożemy Ci wybrać najlepsze z dostępnych rozwiązań.

Rezerwacja samochodu online z iPanek

Rezerwacja online możliwa jest w przypadku krótkoterminowego wynajmu pojazdów. Aby jej dokonać, trzeba skorzystać z systemu rezerwacji zamieszczonego na naszej stronie. Formularz jest prosty, a wypełnienie go zajmuje zaledwie kilka minut. Ustalasz datę i godzinę odbioru oraz zwrotu auta. Jeżeli odbierasz samochód w Krośnie, wypożyczalnia aut iPanek umożliwia jego zwrot w innym oddziale. Określ lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada, a następnie wskaż samochód, który spełnia Twoje oczekiwania. Przy każdej wybranej dla Ciebie propozycji podajemy parametry danego samochodu, co ułatwia podjęcie decyzji. Kolejny etap rezerwacji dotyczy konstrukcji umowy – wybierasz pakiet ubezpieczeniowy i oraz inne dodatkowe opcje, z których chcesz skorzystać, np. fotelik dla dziecka, wyjazd wypożyczonym autem za granicę czy dopisanie do umowy kolejnego kierowcy. W Krośnie wynajem samochodów na krótki termin jest tańszy, jeżeli klient ustanowi dzienny limit kilometrów do 100 km – zasada ta obowiązuje we wszystkich oddziałach iPanek.

Od klientów wymagamy następujących dokumentów: prawa jazdy potwierdzającego uprawnienia do kierowania samochodem oraz drugiego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). Osoby wypożyczające samochód do celów prywatnych muszą też posiadać ważną kartę kredytową, na której zostanie zablokowana kaucja w formie preautoryzacji (jako depozyt zabezpieczający).

Samochód na długi termin? Z iPanek to nie problem!

Wynajem długoterminowy to doskonały sposób na posiadanie samochodu bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z utratą wartości pojazdu, a także serwisu, badań technicznych i ubezpieczenia. Stała wysokość miesięcznego czynszu umożliwi Ci planowanie budżetu firmowego lub domowego – w zależności od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty iPanek np. w Krośnie, wynajem aut dopasujemy do Twoich oczekiwań i preferencji. Elastyczna umowa z dwutygodniowym terminem wypowiedzenia pozwoli Ci tak korzystać z pojazdu, jakby stanowił on Twoją własność. Różnorodna i bogata oferta floty dostępna dla naszych klientów ułatwia znalezienie samochodu, który sprosta konkretnym potrzebom. Jeśli jednak w trakcie obowiązywania umowy ulegną one zmianom, sprawnie przeprowadzimy darmową wymianę samochodu.

W Krośnie nasz oddział mieści się przy ul. Romualda Mielczarskiego 9. Od poniedziałku do piątku wypożyczalnia jest czynna od 9 do 17, a w soboty od 9 do 17. Osobom zainteresowanym naszą ofertą udzielmy także informacji pod numerem telefonu 665800000.