ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Leszno

Wynajem samochodu to świetna alternatywa dla zakupu pojazdu czy umowy leasingowej i zarazem bardzo wygodne rozwiązanie w obszarze usług transportowych. Chcesz skorzystać z takiej usługi w Lesznie? Wypożyczalnia aut iPanek zaoferuje Ci wynajem pojazdu na dogodnych dla Ciebie zasadach oraz w takiej formie, która zapewni komfortowe korzystanie z samochodu przez cały okres obowiązywania umowy.

 Krótkoterminowy wynajem aut z iPanek – wszystko, co musisz wiedzieć!

Interesuje Cię wypożyczenie samochodu w Lesznie? Wynajem aut na krótki termin – czyli na kilka dni lub tygodni – ma wiele zalet. Przede wszystkim dokonujesz rezerwacji szybko i wygodnie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej iPanek. Kluczowe jest ustalenie dat i godzin odbioru oraz zwrotu pojazdu, przy czym mogą być to dwie różne lokalizacje. Klientom wynajmującym auto w Lesznie wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje opcję zwrotu pojazdu w innym oddziale firmy, których na terenie kraju jest kilkadziesiąt (w tym 17 na polskich lotniskach). Następnym etapem rezerwacji jest wybór jednego z zaproponowanych samochodów. To, na jaki model się zdecydujesz, zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Innego pojazdu potrzebuje rodzina, a innego osoba udająca się w podróż służbową. Klientom, którzy ustalili dzienny limit kilometrów do 100 km, proponujemy niższą cenę usługi.

Wynajem krótkoterminowy z iPanek to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych i przedsiębiorców, dla których liczą się jakość obsługi oraz proste i przejrzyste formalności pozwalające zaoszczędzić cenny czas. Na naszą ofertę wynajmu krótkoterminowego składają się również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz dodatkowe opcje w postaci m.in. wypożyczenia fotelika dla dziecka czy dopisania do umowy drugiego kierowcy. Wypożyczonym samochodem może kierować inna osoba, o ile zostanie zgłoszona w momencie wynajmu.

 Potrzebujesz samochodu na dłużej? Zarezerwuj go w iPanek!

W Lesznie wynajem samochodów oferowany przez wypożyczalnię iPanek obejmuje wynajem nie tylko krótkoterminowy, ale i na dłuższy czas. Klienci wybierający ten wariant mogą korzystać z pojazdu nawet przez okres kilku miesięcy czy lat. Łatwe planowanie budżetu, brak ryzyka związanego z wartością końcową pojazdów, redukcja kosztów związanych z flotą firmową oraz wygoda to najważniejsze atuty wynajmu długoterminowego. Wypożyczając od nas samochód na dłuższy czas, nie musisz martwić się o szereg wydatków związanych z utrzymaniem samochodu, a więc o koszty ubezpieczenia, serwisu czy napraw. W zamian za stały czynsz miesięczny korzystasz z pojazdu tak, jakby był on Twoją własnością – bez względu na to, czy używasz go do celów prywatnych, czy służbowych. Po zakończeniu umowy oddajesz auto do wypożyczalni. W trakcie trwania umowy istnieje opcja wymiany samochodu, jeśli dotychczasowy nie spełnia potrzeb klienta.

W Lesznie stacjonarna siedziba wypożyczalni iPanek mieści się przy ul. Dworcowej 1. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od 9 do 13.