ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Łodzi

Łódź to jedno z największych i zarazem najbardziej interesujących miast w Polsce. W przeciągu ostatniej dekady mocno zmieniła swoje oblicze, stając się niezwykle atrakcyjnym miejscem do życia i prowadzenia biznesu. Stale rośnie tutaj popyt na nowoczesne usługi transportowe, takie jak prowadzony przez wypożyczalnię iPanek wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria M1 to punkt, gdzie w Łodzi obsługujemy naszych klientów, proponując im rozwiązania z zakresu najmu pojazdów zróżnicowane pod względem cen oraz zawartości.

 Krótkoterminowy wynajem aut w Łodzi

 Opcja rezerwacji pojazdu online to ogromne udogodnienie dla kierowców, których interesuje krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria M1 może być zarówno miejscem, gdzie załatwisz związane z tym formalności, jak i punktem odbioru pojazdu. Szybko i bezproblemowo zarezerwujesz go za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie wypożyczalni iPanek. Ty określasz termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu, a my proponujemy Ci do wyboru funkcjonalne i świetnie wyposażone samochody. Flota składająca się z bezawaryjnych, ekonomicznych, co najwyżej paroletnich pojazdów to jeden z kluczowych atutów, jakimi wyróżnia się nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria M1 nie musi być jednocześnie punktem odbioru i zwrotu samochodu. oddasz go w dowolnej lokalizacji na terenie Polski obsługiwanej przez naszą wypożyczalnię, a jest ich kilkadziesiąt. To ułatwi Ci planowanie wyjazdów bez względu na to, czy samochód jest Ci potrzebny do celów prywatnych, czy związanych z realizacją zadań związanych z prowadzeniem firmy. Jeżeli ustanowisz dzienny limit przejechanych kilometrów na poziomie do 100 km, obniżymy cenę usługi!

Długoterminowy wynajem aut w Łodzi

 Wypożyczalnia iPanek prowadzi również długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria M1. Przyjdź, a przekonasz się, jak proste jest wypożyczenie samochodu na rok albo na dłużej. Dokładamy wszelakich starań, aby usprawnić procedury najmu i wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nie ma znaczenia, czy w rachubę wchodzi długoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Galeria M1, czy chęć posiadania pojazdu wynikająca z prywatnych potrzeb. Naszym atutem jest szeroka flota samochodów składająca się z pojazdów osobowych, ciężarowych i specjalistycznych. Długoterminowy wynajem samochodów w iPanek to najbardziej kompleksowa i elastyczna usługa tego typu na polskim rynku. W żaden sposób nie wpływa ona na obniżenie zdolności kredytowej klienta, a w trakcie obowiązywania umowy możliwa jest wymiana pojazdu na inny model.

Interesuje umowa na firmę lub wynajem aut dla osób prywatnych? Centrum Handlowe Galeria M1 to idealnie zlokalizowany obiekt w Łodzi, gdzie łatwo trafić. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat wybranej formy najmu samochodów. Możesz odwiedzić nasz punkt od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie dla wszystkich klientów!