ipanek
The Art of sharing

4 urodziny PANEK CarSharing!

Drogi CarSharingu!

Z radością obserwuję, jak pięknie się rozwijasz i stajesz się coraz bardziej dojrzały. Masz już 4 lata i za sobą mnóstwo doświadczeń i wydarzeń, które ukształtowały Twój niepowtarzalny charakter. Jesteś odważny i nie boisz się wyzwań, bo wiesz od swojego starszego brata, że tylko prawdziwi bohaterowie odnoszą sukcesy i stają na szczycie. Przez 4 lata pokazałeś, że można być otwartym, przebojowym i nieugiętym w tym co robisz.

Jako jedyny w Polsce masz tak szeroką ofertę samochodów od małych miejskich przez reprezentacyjne limuzyny i samochody dostawcze, aż po unikatowe youngtimery i obiekty westchnień wszystkich kierowców. To Ty w trudnej sytuacji, kiedy polska gospodarka praktycznie się zatrzymała, nie bałeś się otworzyć na cały kraj. To Ty dałeś bezpieczną mobilność Polakom dokładnie wtedy, gdy tego potrzebowali i sprawiłeś, że stęsknieni użytkownicy domagają się w komentarzach większej dostępności samochodów w swoich strefach.

Mój drogi CarSharingu, w dniu Twoich 4 urodzin życzę Ci, żebyś się nie zmieniał i tak jak teraz pozostał odważny, przebojowy i kochany przez swoich użytkowników. Nabrane doświadczenie z pewnością przekujesz w kolejne sukcesy i jeszcze nie raz zaskoczysz swoich fanów. I proszę, nie martw się przytykami swoich konkurentów, którzy zazdroszczą Ci najlepszej oferty i rzeszy wiernych użytkowników, a Twoja unikalność, otwartość na otaczający Cię świat i wspaniali ludzie, którzy codziennie tworzą Cię od nowa to wielki skarb.

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci kolejnych pięknych lat, codziennie nowych wyzwań i stale rosnącej grupy zadowolonych użytkowników 🥳

Twój starszy brat PANEK Rent a Car