ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Jedno rozwiązanie – wiele korzyści!

Niezależnie od tego, jakiego samochodu potrzebujesz i na jak długo – długoterminowa wypożyczalnia aut PANEK Rent a Car pozwoli Ci na wypożyczenie jednego z atrakcyjnych modeli, a nawet skompletowanie floty! Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, których interesuje wynajem długoterminowy dla firmy. Stworzyliśmy skuteczne i kompleksowe rozwiązanie, wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom.

PANEK znaczy doświadczenie i zaufanie

Od ponad 20 lat firma PANEK świadczy na polskim rynku usługi wynajmu samochodów w rozmaitych wariantach. Zmienialiśmy się i wciąż zmieniamy, dostosowując do aktualnych potrzeb klientów, nie tylko precyzyjnie odpowiadając na ich potrzeby, ale również stawiając zawsze o jeden krok naprzód. Takie podejście pozwoliło nam wypracować pozycję lidera branży mobilności samochodowej.

Poza wynajmem auta na minuty czy doby, umożliwiamy także wynajem długoterminowy dla osób fizycznych i firm. Stale rozwijamy mapę naszych usług o kolejne lokalizacje. Sprawdź, czy jesteśmy blisko Ciebie i jak możemy Ci pomóc!

Wynajem długoterminowy samochodów – co zyskujesz?

Wynajem samochodu na miesiąc, rok czy dłużej z wypożyczalnią PANEK to najbardziej wszechstronna i elastyczna oferta w tym zakresie w Polsce. Decydując się na tę usługę, tyle samo zyskuje zarówno prywatny klient, jak i przedsiębiorca, który szuka sprawnej i komfortowej floty samochodowej na atrakcyjnych warunkach. Zanim zadasz sobie pytanie, ile kosztuje wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car, poznaj bliżej naszą ofertę Full Service. To pakiet, który obejmuje wszelkie koszty związane z eksploatacją pojazdu, a więc:

· wypożyczenie konkretnego modelu samochodu,

· polisę ubezpieczeniową na życzenie,

· całodobową obsługę w ramach assistance,

· okresowe przeglądy,

· samochód zastępczy w sytuacji awarii lub kolizji.

Co więcej, w trakcie trwania umowy wynajmu klient ma możliwość zmiany samochodu na inny model, jeśli zmienią się także jego potrzeby. Nawet wynajem średnioterminowy otwiera przed Tobą dostęp do często najnowszych modeli samochodów, na których zakup nie mógłbyś sobie pozwolić.

Interesuje Cię auto dostępne w innej lokalizacji obsługiwanej przez PANEK? W miarę możliwości możemy modyfikować skład floty między strefami naszej działalności i udostępnić Ci wybrany model w ramach relokalizacji.

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych – gdy potrzebujesz konkretnych rozwiązań

Z wynajmu długoterminowego aut korzystają najczęściej osoby, którym zależy np. na przetestowaniu konkretnego modelu przez dłuższy czas lub po prostu okresowo muszą zapewnić sobie mobilność, a nie mają własnego samochodu. W zależności od potrzeb, liczby członków rodziny czy celu, w którym użytkowany będzie samochód, w PANEK Rent a Car znajdziesz flotę, z której wybierzesz model na miarę Twoich potrzeb. Jak to zrobić?

Wystarczy wypełnić krótki formularz online i wskazać, jaki segment auta Cię interesuje, a także preferowaną datę rozpoczęcia i okres trwania najmu. Pamiętaj, aby poprawnie podać swoje dane kontaktowe – dzięki nim przedstawiciel naszego działu handlowego będzie mógł się z Tobą skontaktować, aby przedstawić najlepszą ofertę dostępną w Twoim regionie.

Wynajem długoterminowy dla firmy – Twój biznes z nowej perspektywy

Ponad 2500 pojazdów do dyspozycji na całej mapie Polski – czy to przekonuje Cię do stworzenia z nami firmowej floty? Usługa „PANEK dla Firm” to nowa odsłona wynajmu długoterminowego samochodów, która cechuje się przede wszystkim dużą elastycznością. Bierzemy pod uwagę dynamikę nowoczesnych biznesów i proponujemy przedsiębiorcom atrakcyjną umowę o współpracy, niezależnie od wielkości firmy.

Klient może dowolnie modyfikować firmowy park pojazdów w ramach floty dostępnej w danym regionie. To znacznie więcej korzyści niż standardowa umowa leasingowa związana z konkretnym samochodem. W jej przypadku leasingodawca odpowiada jedynie za finansowanie auta, zwykle bez opcji dodatkowych i wsparcia najemcy w okresie trwania umowy. Co ważne, wynajem długoterminowy samochodów w tej odsłonie przewiduje możliwość skorzystania z wybranego modelu nawet w sytuacjach nagłych, np. wyjazd służbowy jednego z pracowników z dnia na dzień, ale także unieruchomienie jednego z już użytkowanych aut.

Panek Rent a Car oddaje w ręce klientów samochody zarówno reprezentacyjne, idealne w pracy handlowca, jak i bardziej praktyczne i funkcjonalne, np. modele dostawcze. Jeśli więc zastanawiasz się, co lepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie – wynajem długoterminowy czy leasing, weź pod uwagę, że to pierwsze rozwiązanie gwarantuje Ci w pakiecie znacznie więcej!

W przypadku wynajmu długoterminowego dla firmy pierwszy krok to również wypełnienie formularza internetowego. Po przesłaniu przez Ciebie odpowiedzi, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby ustalić szczegóły współpracy.

Ile kosztuje wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car?

Dzięki prostemu i intuicyjnemu formularzowi online klient może samodzielnie wycenić usługę wynajmu długoterminowego auta, wprowadzając stosowne dane. W PANEK Rent a Car nie prowadzimy jednolitego cennika – kierujemy się indywidualnymi potrzebami klienta tak, aby czuł, że oferta jest skrojona właśnie dla niego.

Klient w centrum, czyli jak działa nasza długoterminowa wypożyczalnia aut?

Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodu, w PANEK Rent a Car nie tylko stworzymy elastyczną ofertę stworzoną na podstawie Twoich potrzeb. Zaproponujemy Ci także szereg innych udogodnień, dzięki którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie:

· nie wymagamy od Ciebie żadnego wkładu własnego,

· udostępniamy szeroką i zróżnicowaną pod względem klas flotę pojazdów,

· podajemy Ci koszty miesięczne wynajmu, które nie zmieniają się w trakcie trwania umowy,

· w ramach umowy o współpracy partnerskiej zapewniamy Ci opiekuna, który odpowie na każdą Twoją potrzebę.

Nowoczesna mobilność to przede wszystkim sprawność, szybkość, a przy tym bezpieczeństwo i wygoda w drodze do celu. W PANEK Rent a Car dobrze to rozumiemy – opowiedz nam, czego potrzebujesz i przekonaj się, jak możemy o Ciebie zadbać!

Szukasz oferty dla siebie ?

Dziękujemy za wiadomość