ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

PANEK Dla Firm – jedna faktura, wszystkie samochody

Usługa „PANEK dla Firm” to unikalna oferta, dzięki której klient zyskuje dostęp do floty ponad 2000 pojazdów w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski. Nieważne, gdzie aktualnie znajdują się pracownicy i jakie mają zadanie do wykonania, PANEK oferuje narzędzie, dzięki któremu nowoczesny biznes ma szansę wejść na wyższy poziom.

Marzysz o jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu firmowej floty?

Z PANEK Rent a Car możesz optymalizować koszty swojej działalności korzystając z samochodu kiedy chcesz i na jak długo chcesz. Oferta Dla Firm w PANEK Rent a Car to unikalne na rynku rozwiązanie, dzięki któremu klient nie jest „uwiązany” do jednego lub kliku pojazdów przez cały czas trwania długiej umowy leasingowej. Dzięki atrakcyjnej ramowej umowie o współpracę, partner biznesowy PANEK otrzymuje dostęp do floty ponad 2000 pojazdów, z których korzysta dokładnie wtedy, gdy są mu potrzebne.

Potrzebujesz na jutro większego pojazdu?

Samochody PANEK Rent a Car to zróżnicowana flota składająca się z pojazdów różnych klas i różnego przeznaczenia. Partner biznesowy PANEK w ramach umowy może dowolnie wymieniać samochody dostosowując park pojazdów do zapotrzebowania. Zawsze, gdy potrzebny jest samochód dla handlowca lub jeden z samochodów w firmie zostanie unieruchomiony, flota PANEK Rent a Car jest na wyciągnięcie ręki.

Potrzebujesz pojazdu dla handlowca? Chcesz pojechać na spotkanie modnym SUV-em? A może szukasz samochodu dostawczego na okres wakacyjny? Sprawdź Ofertę dla Firm PANEK Rent a Car i wypożyczaj tak jak lubisz.

Jesteś zainteresowany wynajmem samochodów dla firmy?

Dziękujemy za wiadomość