ipanek
The Art of sharing

Audi e-tron GT w wypożyczalni PANEK

Audi od lat eksperymentuje z propozycjami nowych samochodów, również tych na prąd. Sportowy projekt elektryka bazuje na podzespołach droższego brata, Porsche Taycana. Potrafi jednak dać tyle samo radości z jazdy, a w domyślnym trybie Comfort pokona na jednym ładowaniu do 380 km. Najnowsze, bogato wyposażone Audi e-tron GT czeka na kierowców spragnionych adrenaliny w wypożyczalni PANEK.

Bogato wyposażone Audi e-tron GT w wypożyczalni Panek

Najnowsza odsłona elektrycznego Audi e-tron GT, choć do złudzenia przypomina sylwetkę sportowego coupe, to w rzeczywistości wciąż 4-drzwiowy sedan gran tourismo. Wyróżnia się fabrycznym, bogatym wyposażeniem, w którego skład wchodzi między innymi nawigacja satelitarna, systemy poprawiające bezpieczeństwo czy w pełni skórzane wnętrze. To jest przede wszystkim wygodne i praktyczne, łatwo w nim zachować czystość, nie można mu też odmówić atrakcyjnych akcentów sportowych, jak choćby czerwonych przeszyć czy kubełkowych wykończeń. Trzystrefowa klimatyzacja to udogodnienie w standardzie, uzupełnione o podgrzewane fotele i kierownicę.

Model zaprezentowano w 2020 roku i jest to pierwsze auto składane w fabryce w kraju producenta. E-tron GT z wypożyczalni PANEK rozwija moc 476 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 630 Nm. Potrzebuje dokładnie 4,1 sekundy, by rozpędzić się do 100 km/h. Wersja udostępniona dla naszych klientów wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów i daje radość z jazdy w każdych warunkach.

Czerwone i szybkie Audi e-tron GT w wypożyczalni PANEK

Audi e-tron GT z wypożyczalni PANEK nie jest zasilany tradycyjnym silnikiem spalinowym. Napędzają go dwie baterie o pojemności 93,4 kWh wspomagane dwoma silnikami elektrycznymi. Czerwony lakier przyciąga wzrok i hipnotyzuje już z daleka. Auto dobrze radzi sobie na każdej nawierzchni, a liczne pakiety wspomagające kierowcę dają poczucie bezpieczeństwa i komfort za kierownicą. Samochód dzięki temu prowadzi się pewnie i jest w pełni dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających kierowców.

Kabina pasażerska, pomimo sportowego charakteru, przewiduje dużo miejsca dla pasażerów. Szeroki ekran umożliwia szybkie i intuicyjne sterowanie nawiewem, nawigacją i systemem multimedialnym. Dodatkowo, dwa praktyczne cupholdery na napoje podnoszą komfort podróżowania – zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

Uniwersalne Audi e-tron GT w wypożyczalni PANEK

Ten 4-drzwiowy sedan to synonim uniwersalnego auta, również z przeznaczeniem do jazdy na co dzień. W wypożyczalni Panek dostępna jest wersja auta optymalna pod każdym kątem. Kierownica obszyta skórą jest przyjemna w dotyku i wielofunkcyjna. Z jej poziomu można sterować dostępnymi w pojeździe opcjami, systemem głośnomówiącym oraz wyglądem cyfrowych zegarów znajdujących się linii wzroku kierowcy. Jest to wygoda, którą doceniają najbardziej wymagający kierowcy.

Audi e-tron GT wpisuje się we współczesne trendy. Dobre właściwości aerodynamiczne zapewnione są przez odpowiedni kształt nadwozia. Tym samym model wyróżnia się relatywnie niskim poziomem oporu powietrza równym CX = 0,24. Przekłada się to bezpośrednio na ekonomię jazdy i osiągi, a to daje jeszcze intensywniejsze wrażenia z jazdy.

Audi e-tron GT można rezerwować dzwoniąc na numer Biura Obsługi Klienta: +48 665 800 000 lub online na stronie głównej.