ipanek
The Art of sharing

Mazda 6 – doskonały towarzysz na ferie zimowe

Zbliżające się ferie zimowe stanowią doskonałą okazję do planowania wyjazdów w malownicze zakątki zimowej krainy. Aby podróż stała się niezapomnianym doświadczeniem, wybór odpowiedniego samochodu jest kluczowy. Warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów PANEK.  

W 2024 roku pierwsze w kolejności województwa rozpoczynające ferie to: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie. Obejmują one okres od 15 stycznia do 28 stycznia. Dla mieszkańców tych regionów, podróż elegancką Mazdą 6 może okazać się stylowym doświadczeniem.

 

Przestronność i komfort 

Jednym z atutów tego modelu jest przestronne wnętrze, które zapewnia komfort podróżowania nawet na długich trasach. Duży bagażnik sprawia, że Mazda 6 jest idealnym wyborem dla rodzin planujących wyjazdy na narty czy zimowe wakacje. Bez trudu pomieści sprzęt sportowy i inne niezbędne rzeczy na dłuższy urlop. Dodatkowo, wnętrze samochodu zachwyca, dzięki wysokiej jakości materiałów i starannemu wykończeniu, podnosi komfort podróżowania.

Połączenie nowoczesności i funkcjonalności 

Z zewnątrz prezentuje się dynamicznym i aerodynamicznym kształtem, podkreślającym sportowy charakter tego modelu. Charakterystyczny przedni grill, smukłe reflektory i eleganckie linie nadwozia sprawiają, że samochód ten przyciąga spojrzenia na każdym kroku. Na dodatek, wnętrze pojazdu utrzymane jest w minimalistycznym, ale luksusowym stylu, oferując pasażerom wygodną przestrzeń na długie trasy. 

Wydajność i bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo podróżujących jest priorytetem. System monitorowania martwego pola, sprawia, że kierowca może skupić się na bezpiecznej jeździe nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Z myślą o zimowych podróżach, Mazda 6 została wyposażona w zaawansowany system kontroli trakcji. Co więcej, dostosowuje się on do zmieniających się warunków na drodze. Oprócz tego, podgrzewane fotele, elektrycznie sterowane lusterka i szyby sprawiają, że nawet najchłodniejsze dni nie stanowią problemu dla komfortu podróżowania. 

Mazda 6 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną połączyć podróż z bezpieczeństwem i nowoczesnym designem. Zbliżające się ferie zimowe stwarzają doskonałą okazję do wykorzystania potencjału tego modelu i cieszenia się zimowymi podróżami w komforcie. Niech ten czas odpoczynku stanie się niezapomnianym przeżyciem dzięki wydajności Mazdy 6, dostępnej w ofercie wypożyczalni PANEK.

 

Naszymi samochodami za dodatkową opłatą można wyjechać do: Austrii, Węgier, Czech, Niemiec, Słowacji, Holandii, Belgii, Francji, Szwajcarii, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Estonii, Danii, Luksemburga oraz na Litwę i Łotwę.

Sprawdź również inne modele, jakimi warto wybrać się na zimową przygodę i odkryć magię ferii z partnerem podróży – firmą PANEK. Zachęcamy także do skorzystania z wynajmu na kilometry w CarSharing