ipanek
The Art of sharing

Odwołali Ci samolot? Nie martw się, jest PANEK Rent a Car!

Jedno ze słynnych praw Murphiego mówi, że jeśli coś może pójść nie tak, to na pewno pójdzie. PANEK Rent a Car, wypożyczalnia samochodów, która działa na polskim rynku od 21 lat doskonale zna takie sytuacje i potrafi przeprowadzić klienta przez kryzysową sytuację absolutnie bezboleśnie.

A więc Twój samolot dziś nie poleci, a system rezerwacji nie jest w stanie znaleźć alternatywnej siatki połączeń? Na dodatek jest mgła i nie ma co liczyć na poprawę sytuacji? Taki scenariusz wbrew pozorom wcale nie jest niemożliwy i z doświadczenia wiemy, że zdarza się najczęściej w tygodniu poprzedzającym święta. Na szczęście doskonale wiemy jak sobie radzić z takimi sytuacjami i zawsze mamy w rezerwie samochody, dzięki którym dotrzecie do celu bezpiecznie i może nie tak szybko jak samolotem, ale z pewnością zdążycie na wigilijną kolację.

Biura wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdują się na terenie wszystkich polskich międzynarodowych portów lotniczych, dlatego jeśli tylko dowiecie się, że Wasz lot został odwołany, rozejrzyjcie się hali i skierujcie się do naszego biura. Nasze punkty obsługi są zawsze bardzo dobrze widoczne, a w okresie świątecznym, za sprawą przepięknych dekoracji, jeszcze bardziej. Doradca na miejscu pomoże Wam wybrać najlepszy dla Was pojazd i szybko przeprowadzi Was przez prosty formularz rezerwacyjny. Pamiętajcie, że samochodem z wypożyczalni PANEK Rent a Car możecie podróżować po całym kraju oraz innych państwach Unii Europejskiej.

Dodatkowo w okresie świątecznym obniżyliśmy kaucję za wynajem do jedynych 99 złotych (przy pełnym pakiecie ubezpieczeniowym).

Życzymy Wam wspaniałego czasu spędzonego w gronie rodziny i przyjaciół. I pamiętajcie, jeśli coś pójdzie nie tak, to zawsze jest wypożyczalnia PANEK, która uratuje Wasze święta.