ipanek
The Art of sharing

Podstawienie samochodu pod wskazany adres

W PANEK Rent a Car stawiamy na pełną wygodę i komfort naszych klientów, dlatego każdy zamówiony samochód możemy podstawić w dowolne wskazane przez klienta miejsce. Nie ważne, czy potrzebujecie Państwo samochód do miejsca zamieszkania, hotelu, czy miejsca, w którym właśnie macie Państwo spotkanie, kierowca PANEK dostarczy samochód bezpiecznie i zawsze na czas.

Jako największa polska firma Rent a Car mamy swoje oddziały w 34 miastach na terenie całego kraju. Zamówiony samochód odebrać można w jednym z nich, bądź zlecić nam dostarczenie go pod wskazany adres w obrębie miasta, w którym istnieje oddział PANEK Rent a Car. Koszt takiej usługi to jedynie 100 złotych. Wybierając dostarczenie samochodu przez kierowcę zyskujecie Państwo czas, który poświęcić musielibyście na dotarcie do naszego biura i pewność, że auto bezpiecznie trafi do Państwa.

Godziny przed wyjściem do teatru, na wesele, czy imprezę rodzinną to zawsze stresujący moment. Koszula niewyprasowana, krawat nie pasuje, trzeba odebrać kwiaty i brakuje czasu, by pojechać odebrać samochód do wypożyczalni. W PANEK Rent a Car doskonale o tym wiemy, dlatego proponujemy Państwu podstawienie samochodu pod wskazany adres. Nasi kierowcy są zawsze do Państwa dyspozycji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Opcję podstawienia samochodu możecie Państwo wybrać już w formularzu na stronie www.ipanek.pl lub podczas rozmowy z Biurem Obsługi Klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.