ipanek
The Art of sharing

Samochody dostawcze w wypożyczalni PANEK

Samochody dostawcze, dzięki pojemnej kabinie załadunku, idealnie sprawdzą się do transportu większych rzeczy lub w trakcie przeprowadzki. W wypożyczalni PANEK dostępne są cztery auta dostawcze, które idealnie sprawdzą się jako narzędzie do transportu gabarytów. Peugeot Boxer, Opel Movano, Mercedes Sprinter, Citroen Jumper – czym się wyróżniają i jaka jest ich pojemność załadunkowa?

Peugeot Boxer w wypożyczalni PANEK

Model Boxer dostępny w wypożyczalni PANEK to przykład auta dostawczego z silnikiem diesla o pojemności 2.2 l i mocy 165 KM. Pojazd współpracuje z manualną, sześciobiegową skrzynią. W wyposażeniu znajduje się klimatyzacja manualna, komputer pokładowy czy multimedialny ekran dotykowy.

Boxery dostępne są z rocznika 2022. Całkowita długość furgona to 6363 mm. Auto współpracuje przede wszystkim z systemem Start-Stop. Przestrzeni ładunkowa pomieści aż do 15 m3, a jej długość to 4070 mm.

Opel Movano w wypożyczalni PANEK

Opel Movano z rocznika 2021 wyposażony jest w silnik diesla 2.3 l o mocy 136 KM. W aucie dostępny jest przede wszystkim ABS ze wspomaganiem hamowania awaryjnego, funkcjonalny czujnik cofania oraz komputer pokładowy poprawiający zmianę biegów.

Długość auta to 6363 mm, a jego minimalna wysokość tylnego progu załadunkowego to 594 mm.

Samochody Movano dostępne są przede wszystkim z klimatyzacją manualną, z dodatkowym, klimatyzowanym schowkiem w desce rozdzielczej. Dzięki tempomatowi i ogranicznikowi prędkości, jazda dostawczakiem jest wygodna i komfortowa.

Mercedes Sprinter w wypożyczalni PANEK

Mercedes Sprinter z floty wypożyczalni PANEK współpracuje z 2-litrowym silnikiem diesla o mocy 170 KM. Jest to auto uniwersalne i pojemne. Sprawdzi się w trakcie przewożenia większych gabarytów oraz w czasie przeprowadzek. W wynajmie długoterminowym oferujemy pojazdy z klimatyzacją oraz z manualną 6-biegową skrzynią.

Citroen Jumper w wypożyczalni PANEK

Citroen Jumper w ofercie floty wypożyczalni PANEK dostępny jest z rocznika 2022. Auto wyposażone jest w silnik diesla o pojemności 2.2 l i mocy 165 KM. Auto wyposażone jest w komputer pokładowy, tempomat i ogranicznik prędkości oraz Hill Asstist – system wspomagający pokonywanie podjazdów.

Przede wszystkim, by móc wypożyczyć samochody dostawcze z wypożyczalni PANEK, trzeba mieć ważne prawo jazdy z kategorię B. Należy pamiętać, że masa całkowita auta nie może przekroczyć 3,5 tony. Jeśli auto dostawcze ma DMC powyżej 3,5 t, mogą go prowadzić tylko kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii C, C + E, C1 bądź C1 + E.

Zarezerwować auta można pod numerem Biura Obsługi Klienta: +48 665 800 000 lub online na stronie głównej.