ipanek
The Art of sharing

Nam możesz zaufać


9 na 10 klientów poleciłoby
naszą firmę swoim znajomym.

Dziękujemy!

Wynajem na dni

Skorzystaj z oferty wypożyczenia samochodu na doby i ciesz się nieograniczona mobilnością. Wszystkie ceny oraz rodzaje aut znajdują na naszej stronie internetowej. Skorzystaj z silnika rezerwacji znajdującego się na stronie głównej, wybierz interesujące Cię miejsce odbioru i klasę samochodu. Dokonaj płatności on-line zyskując rabat i dodatkowe przywileje.

Wynajem na miesiące

Wynajmij samochód, który nigdy nie będzie starszy niż rok. Skorzystaj z atrakcyjnych stawek miesięcznych i zrezygnuj z posiadania samochodu na własność. Dzięki usłudze wynajmu na miesiące, możesz wypożyczyć samochód, który jest Ci aktualnie potrzebny. Oszczędzaj użytkując na co dzień miejską klasę B, w trasę pojedź wygodnym vanem, a na specjalne okazje komfortową limuzyną. Oszczędzaj korzystając z wyjątkowej oferty z rozliczeniem miesięcznym.

Jeśli potrzebujesz samochodu, którego nie znalazłeś w naszej flocie skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość zamówienia dowolnie wybranego pojazdu, jeśli czas wynajmu wynosić będzie minimum 6 miesięcy.

Zadzwoń do Doradcy Klienta Indywidualnego

+48 539 470 900