ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Gdańsku – szybko i pewnie!

Bez względu na to, czy potrzebujesz samochodu na krótki, czy na długi termin, wypożyczalnia iPanek ma atrakcyjną ofertę najmu skierowaną do osób prywatnych i biznesowych. Gdańsk to jedna z najważniejszych lokalizacji w Polsce, gdzie działa nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Forum to miejsce, gdzie nas znajdziesz i załatwisz formalności związane z wypożyczeniem pojazdu.

Samochód na krótki termin – rezerwuj online!

Wypożyczalnia iPanek prowadzi krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Forum W Gdańsku to jeden z naszych oddziałów w kraju, gdzie odbierzesz wcześniej zarezerwowany samochód. Dokonanie rezerwacji online zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wystarczy, że wypełnisz zamieszczony na naszej stronie elektroniczny formularz, podając w nim datę i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania. Pamiętaj, że to Ty wybierasz miejsce, w którym zakończysz krótkoterminowy wynajem aut – Centrum Handlowe Forum nie musi być punktem, w którym zwrócisz samochód. Możesz go oddać w jednej z kilkudziesięciu naszych lokalizacji na terenie kraju, z czego kilkanaście znajduje się przy polskich lotniskach. Krótkoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Forum oraz dla przedsiębiorców to minimum formalności i maksimum korzyści. Na naszą flotę składają się różnego rodzaju nowoczesne samochody, dzięki czemu pojazd dopasujesz do konkretnych preferencji. Inny samochód potrzebny Ci będzie na czas weekendowego pobytu w Gdańsku, a inny na służbowy wyjazd poza miasto. Na wydatkach związanych z omawianą formą najmu zaoszczędzisz, jeżeli ustalisz dzienny limit kilometrów do 100 km. Zaproponujemy Ci też dodatkowe usługi, np. dopisanie do umowy drugiego kierowcy, dzięki czemu umowa najmu będzie precyzyjnie odpowiadała indywidualnym wymaganiom.

Chcesz wypożyczyć samochód na dłuższy czas? Z iPanek to proste!

Podobnie jak w przypadku najmu krótkoterminowego, tak i długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Forum adresujemy do bardzo szerokiego klientów. Jeżeli z rozmaitych względów nie jesteś w stanie ponieść wydatków związanych z zakupem pojazdu na własność, umowa najmu długoterminowego jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Co miesiąc płacisz ratę uwzględniającą koszty utrzymania samochodu – odpowiedni pakiet dostosujesz do swoich możliwości finansowych. Długoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Forum oraz dla osób prywatnych to sposób na wygodne użytkowanie pojazdu na preferencyjnych warunkach przez ponad rok. Jeśli w trakcie najmu Twoje potrzeby względem samochodu ulegną zmianie, szybko i sprawnie przeprowadzimy wymianę auta. Długoterminowy wynajem samochodów nie obniża zdolności kredytowej. Miesięczne raty przedsiębiorcy mogą zaliczyć do firmowych kosztów.

Nasz oddział w Centrum Handlowym Forum w Gdańsku mieści się przy ul. Targ Sienny 7. To nowoczesny obiekt handlowo-usługowy wyróżniający się znakomitą lokalizacją. To również doskonale zorganizowana i zaprojektowana przestrzeń publiczna, gdzie odbywają się wydarzenia społeczne i kulturalne.