ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia aut w Gdańsku

Kupić na własność? Wziąć w leasing? A może zdecydować się na wynajem aut w Gdańsku? Z jakiej opcji warto skorzystać? Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku oferuje Ci samochody do wynajęcia na krótki lub długi czas – sam zadecydujesz, czy potrzebujesz auta na kilka dni w danym miesiącu, czy też wolisz wynająć pojazd na dłużej. iPanek.pl – wypożyczalnia aut w Gdańsku przygotowała dla Ciebie atrakcyjną ofertę wynajmowania samochodów. Poznaj nas i zdecyduj, jaka opcja wynajęcia będzie dla Ciebie najwygodniejsza, a przy tym najkorzystniejsza pod względem finansowym.

Dla kogo?

Nasza oferta na wynajem samochodów w Gdańsku kierowana jest do dwóch grup klientów. Pierwsza to przedsiębiorcy, czyli przedstawiciele szeroko rozumianego świata biznesu, a druga to klienci prywatni, którzy mają również potrzeby motoryzacyjne i mogą mieć potrzebę skorzystania z usługi jaką jest wynajem aut w Gdańsku. Niezależnie od tego, do której z nich się zaliczasz, możesz wynająć korzystnie samochody i nie musieć ponosić kosztów eksploatacji czy ubezpieczania i rejestracji własnego pojazdu.

Taka opcja przydaje się w szczególności, gdy nie potrzebujesz samochodu na stałe. Nasza wypożyczalnia aut w Gdańsku zapewni Ci dostęp do takich modeli i typów pojazdów, jakich w danym czasie będziesz potrzebować.

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku zapewni Ci coś więcej, niż auto!

Nasza wypożyczalnia aut w Gdańsku nie jest taka sama, jak dziesiątki innych w Trójmieście. Elastyczny wybór okresu wynajmu – wypożyczalnia samochodów w Gdańsku iPanek nie stawia sztywnych ograniczeń w zakresie czasu korzystania z wynajmowanych samochodów. Możesz więc wynająć pojazd choćby na weekend, jeśli na przykład wybierasz się na wycieczkę po Pomorzu, albo też zdecydować się na dłuższy wynajem aut w Gdańsku. Nieograniczona mobilność, jaką Ci przy tym zagwarantujemy, będzie na pewno dodatkowym naszym atutem. Wynajem samochodów w Gdańsku dostępny jest u nas w formie długoterminowej, krótkoterminowej, ale również na zasadach korzystania z wynajmu samochodu z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku  zapewnia bogatą flotę samochodową, w której znajdują się auta:

  • osobowe różnej klasy
  • ciężarowe

Łącznie wynajem samochodów w Gdańsku dostępny jest dla 25 marek i modeli pojazdów. Masz więc z czego wybierać takie auta, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej firmie na wynajem aut w Gdańsku zawieramy umowę, która ma przejrzyste i czytelne postanowienia. Wynajęty pojazd możesz zwrócić w dowolnej naszej placówce, niekoniecznie musi być to wypożyczalnia samochodów w Gdańsku.

Wynajem samochodów w Gdańsku dla osób prywatnych

Osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, czyli po prostu nasi klienci prywatni, bez problemu mogą skorzystać z tego, co oferuje nasza firma. Gwarantujemy sprawne i nowoczesne samochody. Możesz zdecydować się na wynajem samochodów w Gdańsku na dni lub na tygodnie czy miesiące. To wynajem krótko lub długoterminowy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a jako wypożyczalnia samochodów w Gdańsku postaramy się tak dostosować warunki umowy wynajmu, abyś był zadowolony z naszej usługi.

Możesz wynająć samochód na kilka dni, jeśli na przykład jesteś przejazdem w Gdańsku i chcesz mieć swobodę poruszania się własnym autem. Możesz wtedy odwiedzić naszą wypożyczalnię i wybrać odpowiedni dla siebie pojazd lub skorzystać z rezerwacji na stronie internetowej (wypożyczalnia aut w Gdańsku – iPanek.pl), aby wybrać od razu samochód, który będzie Cię interesował.

Nasza oferta z pewnością zainteresuje kierowców, którzy np. na czas naprawy swojego samochodu chcą mieć do dyspozycji auto. Możesz zdecydować się na samochód z naszej oferty, a zapłaci za niego ubezpieczyciel z OC sprawcy kolizji, jeśli jesteś poszkodowanym w takim zdarzeniu.

Wypożyczalnia aut w Gdańsku obsługuje także klientów biznesowych!

Jesteś przedsiębiorcą? Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku przygotowała dla Ciebie niezmiernie atrakcyjną ofertę na wynajem krótko i długoterminowy. Możesz skorzystać z niej i wynająć auto w sposób bardzo elastyczny. Wypożyczalnia aut w Gdańsku zapewni Ci pożądany pojazd, a przy tym nie wpłynie to na Twoją bieżącą sytuację finansową. Dostarczymy wypożyczone auto pod wskazany adres i oddamy do Twojej dyspozycji. Będziesz korzystać z auta, kiedy tego potrzebujesz i elastycznie wynajmować je na krótki lub długi czas. Sam ustalisz z nami warunki finansowe i skorzystasz z pojazdu tak, jak jest Ci wygodnie.