ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Gdyni – jak to wygląda w praktyce?

Gdynia to jedno z polskich miast, gdzie działalność prowadzi iPanek – nowoczesna wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Klif to bardzo ważny punkt na mapie tego pięknego miasta znajdujący się przy Alei Zwycięstwa 256. Łatwo tu się dostać zarówno autem, jak i pociągiem, autobusem oraz tramwajem.

Auto na krótki termin od iPanek – rezerwuj online!

Planujesz parodniowy pobyt w Gdyni? Twój samochód trafił do warsztatu, a ty potrzebujesz auta na co dzień? A może prowadzisz firmę i wysyłasz pracownika w służbową podróż? Prowadzimy krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Klif w Gdyni, gdzie wszelkie związane z tym formalności załatwisz od ręki. Aby usprawnić całą procedurę, umożliwiamy naszym klientom rezerwację pojazdu online. Jak to zrobić? To bardzo proste! Wchodzisz na naszą stronę i wypełniasz prosty formularz rezerwacyjny. Podajesz w nim termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia usługi, a potem tylko odbierasz wskazany pojazd. Oferujemy różne samochody – rodzaj i standard wyposażenia dopasujesz do swoich potrzeb. Dzięki wypożyczalni iPanek przekonasz się, jak łatwy jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Klif, gdzie odbierzesz zarezerwowany samochód, nie musi być punktem jego zwrotu. Pojazd możesz oddać w jednej z naszych 80. lokalizacji, z czego 17 oddziałów znajduje się na polskich lotniskach. Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu dla siebie i rodziny, czy w celach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wypożyczalnia iPanek zaproponuje ci optymalne rozwiązanie z zakresu najmu na krótki termin.

Chcesz wypożyczyć auto na dłuższy czas? Przyjdź do iPanek!

Wypożyczalnia iPanek oferuje długoterminowy wynajem aut – Centrum Handlowe Klif w Gdyni jest miejscem, gdzie uzyskasz wszelakie informacje na ten temat. Nasza siedziba jest czynna przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 665800000. Opcja użytkowania wybranego samochodu przez ponad rok na bardzo korzystnych warunkach to zdecydowanie największa zaleta, jaką odznacza się długoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Klif oraz dla przedsiębiorców. Nie ponosisz wielu kosztów, jakie nieodmiennie wiążą się z posiadaniem pojazdu na własność. Miesięczna rata o wysokości niezmiennej przez cały okres obowiązywania pojazdu uwzględnia koszty jego eksploatacji. Wśród kierowców szczególnym zainteresowaniem cieszy się długoterminowy wynajem aut dla firm – w Centrum Handlowym Klif dla osób prowadzących własne biznesy mamy przygotowane pakiety, które pod kątem cen oraz zawartości da się dostosować do konkretnych preferencji. Z punktu widzenia przedsiębiorców na korzyść długoterminowego najmu aut przemawia również możliwość zaliczenia miesięcznych rat do kosztów uzyskania przychodu. Ponadto nie obniżają one zdolności kredytowej.