ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Kupno samochodu pociąga za sobą wysoki wydatek. Możesz przeznaczyć na taką inwestycję swoje oszczędności albo zaciągnąć kredyt samochodowy czy gotówkowy w banku. Alternatywą jest też leasing pojazdu, ale nasza wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje Ci coś zupełnie innego. Wynajmij samochód, którego potrzebujesz na tak długo, jak będzie Ci on niezbędny i korzystaj z niego tak, jakby był Twoją własnością. Nie musisz kupować auta! Nasza wypożyczalnia iPanek w Gliwicach zaoferuje Ci wynajem samochodu w takim trybie, który będzie dla Ciebie wygodny. Co to oznacza w praktyce?

Zarezerwuj auto i wynajmij je krótkoterminowo

Jednym z elementów naszej oferty jest krótkoterminowy wynajem pojazdów w Gliwicach. Wypożyczalnia aut iPanek posiada unikalną usługę krótkoterminowego wynajmu samochodów dla klientów indywidualnych lub firmowych. Niezależnie więc od tego, czy samochód potrzebny jest Twojej rodzinie, Tobie osobiście czy też niezbędny jest Ci do prowadzenia działalności gospodarczej, zawsze możesz go wypożyczyć od nas w Gliwicach. Wynajem aut na krótki termin, czyli na kilka dni czy kilka tygodni, realizujemy także w modelu online.

Rezerwację samochodu możesz przeprowadzić za pośrednictwem naszej strony internetowej i umieszczonego na niej formularza. Podaj tylko datę i czas odbioru pojazdu oraz miejsce, z którego chcesz go podjąć. Wpisz też kiedy i gdzie chcesz oddać auto. Lokalizacje te mogą być różne, np. wypożyczysz auto w naszej wypożyczalni w Gliwicach, ale zwrotu możesz dokonać w innym mieście. Takie elastyczne podejście do wynajęcia auta jest niewątpliwym atutem naszej oferty.

Po wskazaniu tych podstawowych informacji musisz jeszcze wybrać, jakie auto chcesz wynająć w Gliwicach. Wypożyczalnia samochodów iPanek proponuje Ci ograniczenie ceny za usługę wynajmu krótkoterminowego, jeśli zdecydujesz się na ustalenie limitu przejeżdżanych dziennie kilometrów do 100 km. Możesz także wybrać odpowiedni dla siebie pakiet usług dodatkowych, a wszystko to zrobisz w trybie online!

Zarezerwuj samochód na dłużej

Jeśli opcja wynajęcia auta na kilka dni lub tygodni nie odpowiada Twoim potrzebom, być może spełni je usługa wynajmu długoterminowego samochodów w Gliwicach. Wynajem aut w takim przypadku realizowany może być nawet przez okres kilku miesięcy czy lat. Każda umowa długoterminowego wypożyczenia samochodów ma dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Dlatego w momencie, gdy wiesz już, że auto wynajmowane od iPanek nie będzie Ci wkrótce potrzebne, możesz wypowiedzieć umowę i oddać nam samochód. Decydując się na taką usługę, nie ponosisz kosztów związanych z utratą wartości pojazdu w czasie. Atutem wynajmowania długoterminowego samochodów jest również i to, że nie martwisz się o ubezpieczenie, serwis czy naprawy auta, ale możesz z niego dowolnie korzystać.

Czekamy na Ciebie w stacjonarnej siedzibie wypożyczalni iPanek w Gliwicach! Zajrzyj do nas i sprawdź szczegóły naszej oferty.