ipanek
The Art of sharing

Jak wypożyczyć samochód w Katowicach?

Posiadanie samochodu do celów prywatnych czy związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej to ogromne udogodnienie, komfort podróżowania oraz niezależność od środków publicznego transportu. Nie musisz mieć pojazdu na własność, aby być jego użytkownikiem. Koniecznie sprawdź, co w tym zakresie proponuje nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria Katowicka to jedna z najlepszych lokalizacji w województwie śląskim, gdzie firma iPanek ma punkt obsługi klientów.

Chcesz wypożyczyć samochód na krótki termin? Z iPanek to proste!

Wypożyczalnia iPanek prowadzi krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Katowicka. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat tej popularnej usługi, która adresowana jest do osób prywatnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki opcji rezerwacji online usprawniliśmy wynajem aut – Centrum Handlowe Galeria Katowicka jest miejscem, gdzie odbierzesz zarezerwowany wcześniej pojazd. Formularz rezerwacyjny zamieszczony na naszej stronie wymaga podania informacji dotyczących terminu, godziny i miejsca odbioru oraz zwrotu samochodu. Przypominamy, że usługę możesz zakończyć w dowolnym punkcie na terenie kraju obsługiwanym przez iPanek – w Polsce jest kilkadziesiąt, z czego kilkanaście znajduje się przy lotniskach. Rezerwując pojazd przez internet, oszczędzasz czas i pieniądze. To Ty decydujesz, jaki samochód od nas wypożyczysz i czy przy okazji skorzystasz z dodatkowych usług jak uwzględnienie w najmie drugiego kierowcy czy wyjazd wynajętym autem poza granice Polski. Przygotowaliśmy sporo atrakcyjnych pakietów zarówno kiedy w rachubę wchodzi wypożyczenie samochodu dla przedsiębiorcy, jak i wynajem aut dla firm. Centrum Handlowe Galeria Katowicka to jeden z najważniejszych obiektów handlowych w całej aglomeracji katowickiej.

Umowa długoterminowego najmu z iPanek – sprawdź korzyści!

Wskazać można sporo zalet, jakimi wyróżnia się długoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Katowicka to idealne miejsce do załatwienia związanych z tym formalności. Zapewniamy, że procedury nie są skomplikowane. W zamian za miesięczną opłatę, której wysokość jest stała przez cały okres najmu, zyskujesz dostęp do nowoczesnego, znakomicie wyposażonego i ekonomicznego samochodu, który możesz użytkować w taki sposób, jakby był on Twoją własnością. Nie musisz się przy tym przejmować utratą jego wartości w czasie, a także serwisem, przeglądami czy ubezpieczeniem. Bierzemy te wydatki na siebie! Po zakończeniu umowy po prostu oddajesz pojazd do wypożyczalni i nie martwisz się o jego sprzedaż.

Planujesz zasilenie firmowej floty lub wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Galeria Katowicka? Czekamy tu na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać rozwiązanie adekwatne do twoich preferencji oraz możliwości finansowych. iPanek to gwarancja usług najwyższej jakości i profesjonalnego wsparcia na wszystkich etapach współpracy z klientem!