ipanek
The Art of sharing

Wynajem aut w Katowicach – jak to zrobić?

Chcesz wypożyczyć samochód w Katowicach na kilka tygodni, miesięcy czy nawet na dłużej? iPanek ma w ofercie szereg rozwiązań z zakresu nowoczesnych usług transportowych, które sprostają kryteriom nawet najbardziej wymagających klientów. Wynajem pojazdów prowadzimy w formule krótkoterminowej oraz długoterminowej, starając się elastycznie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kierowców.

Potrzebujesz samochodu na krótki termin? Zarezerwuj go online!

Jeżeli interesuje Cię krótkoterminowy wynajem aut, w Centrum Handlowym Home Concept w Katowicach uzyskasz wszelkie informacje na temat i od ręki załatwisz związane z tym formalności. W tym obiekcie usytuowanym przy Alei Roździeńskiego 191 punkt obsługi klienta ma nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Home Concept może być także miejscem, w którym odbierzesz pojazd zarezerwowany wcześniej za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na naszej stronie. To Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie odbierzesz oraz oddasz samochód. Parametry najmu określasz w formularzu, przy czym dajemy Ci kilka dodatkowych opcji do wyboru takich jak np. ustanowienie drugiego kierowcy czy udostępnienie fotelika dla dziecka. Przy określeniu do 100 km limitu dziennie przejechanych kilometrów obniżymy opłatę za usługę. Wygoda i oszczędność to kluczowe atuty, jakimi wyróżniają się krótkoterminowe umowy dla przedsiębiorców oraz  wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Home Concept.

Długoterminowy wynajem samochodów w iPanek

W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem dla kierowców jest długoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Home Concept to nasz punkt w Katowicach, gdzie podpiszesz umowę – bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu do celów prywatnych, czy w rachubę wchodzi wynajem aut dla firm. Centrum Handlowe Home Concept znajduje się w świetnym z komunikacyjnego punktu widzenia miejscu, w związku z czym trafisz do nas bez najmniejszego problemu. Na długoterminowy wynajem pojazdu ze sprawdzonym i doświadczonym partnerem, jakim jest wypożyczalnia iPanek, warto zdecydować się z paru ważnych powodów. Nie dla każdego zakup samochodu jest uzasadnionym wydatkiem, wynajem stanowi też doskonałą alternatywę dla leasingu. To bardzo wygodny sposób na użytkowanie pojazdu bez posiadania go na własność. Stałej wysokości rata miesięczna nie narusza płynności finansowej naszych klientów i zapewnia swobodę przy planowaniu budżetu domowego lub firmowego. W przypadku przedsiębiorców wydatki na wynajem wpisują się w koszty uzyskania przychodu.

Nowoczesny wynajem aut w Centrum Handlowym Home Concept prowadzony przez wypożyczalnię iPanek to szereg rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb zarówno pod względem cen, jak i zawartości. Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. W Centrum Handlowym Home Concept czekamy na Ciebie przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak prosty jest wynajem samochodów!