ipanek
ipanek

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

W sercu Śląska, w Katowicach wypożyczalnia iPanek oferuje Ci samochody z bogatej palety, do wyboru dla klienta indywidualnego i biznesowego. Niezależnie od tego, do jakich celów potrzebujesz pojazdu, możesz wybrać wygodny wynajem samochodów w Katowicach z naszej wypożyczalni i cieszyć się swobodą mobilności. Nie musisz kupować auta na własność! Wynajem aut w Katowicach jest dobrą alternatywą dla posiadania na własność pojazdów mechanicznych. Sprawdź, co takiego ma w swojej ofercie wypożyczalnia samochodów w Katowicach iPanek. Gwarantujemy, że dopasujemy warunki podpisywanej umowy na wynajem samochodów w Katowicach do Twoich indywidualnych potrzeb!

Samochód dostosowany do Ciebie!

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach iPanek stawia na to, aby odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania swoich klientów. Są nimi klienci prywatni, jak i biznesowi, prowadzący własny biznes. Staramy się zrozumieć i jednych, i drugich, aby zadowolić ich swoimi usługami na wynajem samochodów w Katowicach.

We flocie pojazdów mamy 25 różnych marek i modeli samochodów, także naprawdę masz z czego wybierać. Wynajem samochodów w Katowicach od iPanek obejmuje kompaktowe auta miejskie, luksusowe limuzyny, samochody rodzinne, jak i nawet pojazdy specjalistyczne. Głównie dla klientów firmowych, choć czasem korzystają z nich również klienci indywidualni, oferujemy wynajem aut w Katowicach obejmujący samochody ciężarowe, którymi bez trudu przewieziesz większy ładunek przy przeprowadzce, albo będziesz je wykorzystywał w toku prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Wybór należy do Ciebie! Nie narzucamy, który samochód możesz wynająć. Z dostępnej palety wozów wybierasz taki, jaki w danym momencie będzie dla Ciebie najlepszy, a nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach przygotuje stosowną umowę i spisze warunki dotyczące wynajmu.

Duży wybór pojazdów powoduje, że odpowiadamy na wyzwania stawiane nam przez klientów. Właściwie bez względu na to, czy wynajem aut w Katowicach jest Ci potrzebny, ponieważ akurat nie masz swojego samochodu, czy chcesz wynajmować auta cyklicznie, dla swoich pracowników, będziemy mogli Ci bez wątpienia coś zaoferować.

Kiedy przydaje się wynajem samochodów w Katowicach?

Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że nasza wypożyczalnia aut w Katowicach na ogół wynajmuje auta dla klientów indywidualnych wtedy, gdy Ci przyjeżdżają do tego miasta w celach wypoczynkowych i chcą poruszać się po nim autem. Możesz też zdecydować się na wynajem samochodów w Katowicach wówczas, gdy Twój samochód znajduje się w naprawie lub dopiero zamierzasz go kupić. iPanek oferuje Ci wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. W tym pierwszym przypadku nasza wypożyczalnia aut w Katowicach oddaje do Twojej dyspozycji samochody na doby. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wynajął pojazd na jeden czy kilka dni.

Czasem jednak zdarzy się, że przebywać będziesz na Śląsku przez dwa tygodnie lub miesiąc. Zdecyduj się w takim razie na wynajem samochodów w Katowicach długoterminowy, a otrzymasz od nas bardzo dobrą ofertę cenową.

Jeśli zaś chodzi o klientów biznesowych, to nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach oddaje do ich dyspozycji różne samochody – osobowe, ciężarowe lub specjalistyczne, wynajmowane na okres krótki lub długi. Nie musisz kupować samochodów na własność, ani korzystać z leasingu lub kredytu, co rzutowałoby na Twoją zdolność kredytową i płynność finansową. Możesz mieć samochód i płacić za niego wtedy, gdy jest on Ci rzeczywiście potrzebny.

Co więcej, jeśli wynajem aut w Katowicach na potrzeby zbudowania Twojej floty samochodowej dla firmy ma trwać dłużej niż 6 miesięcy, iPanek pozwoli Ci zarezerwować auta lub auto ze swojej oferty. Będziesz mieć gwarancję tego, że otrzymasz taki pojazd, który Cię interesuje.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach także dla samochodów z OC

W wyniku wypadku lub kolizji może się okazać, że Twój samochód wymaga długotrwałej naprawy, a ubezpieczyciel nie może Ci zapewnić samochodu zastępczego. Nasza wypożyczalnia aut w Katowicach trudni się również świadczeniem specyficznych usług: wynajem samochodów w Katowicach z OC sprawcy kolizji. Za wynajęte dla Ciebie auto zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca wypadku miał wykupione obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Dlaczego wynajem aut w Katowicach opłaca się klientom?

Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź, czy i w Twoim przypadku wynajem samochodów w Katowicach będzie dobrym rozwiązaniem dla zapewnienia klientowi prywatnemu lub biznesowego odpowiedniego pojazdu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach daje wygodę korzystania z bezawaryjnych pojazdów. Nie musisz zapożyczać się, aby taki pojazd kupić. Wypożyczalnia aut w Katowicach opłaca za Ciebie wszystkie koszty związane z eksploatacją auta, prócz benzyny. Nie musisz martwić się przeglądami okresowymi czy wymianą płynów, czy poszczególnych części. Możesz zaś czerpać prawdziwą przyjemność jazdy wybranym samochodem, który wynajmujesz od wypożyczalni samochodów w Katowicach iPanek.