ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko

Jednym z największych lotnisk w Polsce jest lotnisko Pyrzowice. Właściwie jest to katowicki port lotniczy położony w niewielkiej miejscowości pod Katowicami – w Pyrzowicach. Wybierasz się samolotem do Katowic – lotnisko? Wypożyczalnia aut iPanek oferuje Ci w tym miejscu wynajem samochodów w trybie krótko lub długoterminowym. Niezależnie od tego, w jakim celu i na jak długo potrzebujesz pożyczyć samochód, jesteśmy w stanie Ci go zaoferować w atrakcyjnej cenie. Wypożyczaj pojazdy wygodnie od iPanek, między innymi w lokalizacji Katowice lotnisko. Wynajem aut prowadzimy również w trybie online. Sprawdź naszą ofertę!

Wypożyczanie na krótki termin

Z wielu powodów możesz chcieć wynająć samochód na kilka dni czy kilka tygodni. Może być to spowodowane między tym, że Twoje auto znajduje się u mechanika lub w serwisie, a nie możesz liczyć na pojazd zastępczy. Być może miałeś wypadek i teraz nie masz samochodu, a jest Ci on potrzebny np. do pracy. W firmie możesz mieć więcej klientów i zleceń, przez co przydałoby Ci się niezależny środek lokomocji. To tylko jedne z wielu przypadków, gdy możesz skorzystać z naszej oferty na wynajem krótkoterminowy samochodów i cieszyć się sprawnym, ekologicznym pojazdem, który możesz od nas wynająć, np. w wypożyczalni Katowice -lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek ma swój własny system rezerwacji wynajmu online.

Wpisujesz w formularz umieszczony na naszej stronie internetowej datę i godzinę wynajęcia samochodu oraz miejsce, gdzie go odbierzesz, np. Katowice Lotnisko. Wynajem samochodów z iPanek jest na tyle elastyczny, że możesz zwrócić wypożyczone auto tam, gdzie Ci wygodnie i wcale nie musi być to nasza wypożyczalnia przy lotnisku w Pyrzowicach, ale zupełnie inna lokalizacja, nawet na drugim krańcu Polski.

Wybierasz, jakiego samochodu potrzebujesz, na jak długo i czy interesuje Cię skorzystanie z naszych usług dodatkowych, np. wypożyczenia pojazdu wraz z fotelikiem dla małego lub dużego dziecka. Na koniec podajesz swoje dane, akceptujesz cenę usługi i możesz pojawić się w wybranym miejscu odbioru auta, a iPanek Ci go z pewnością dostarczy zgodnie z terminem wskazanym w formularzu elektronicznym.

Jeśli potrzebujesz samochodu na dłużej, skorzystaj z długoterminowego wynajęcia pojazdu z iPanek! Mamy gotową ofertę właśnie dla Ciebie!

Wynajem długoterminowy samochodów od iPanek

Jako iPanek działamy również jako wypożyczalnia długoterminowa. Możesz pozyskać więc dla siebie prywatnie lub dla swojej działalności gospodarczej samochód nawet na kilka lat. Korzystaj z niego, jakby był Twoją własnością, ale nie martw się o utratę wartości pojazdu, o konieczność wykupywania co roku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz o serwisowanie go zgodnie z terminami wskazanymi w książce serwisowej. Cena za usługę wynajmu długoterminowego jest bardzo atrakcyjna.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji w wypożyczalni samochodów iPanek przy lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach, przy ulicy Wolności 90 w Ożarowicach. Placówka otwarta jest w godzinach od 8 do 22 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy od 8 do 20.