ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Krakowie – na krótki i długi termin

Chcesz wynająć auto w Krakowie? Z firmą iPanek zrobisz to szybko i sprawnie – kładziemy ogromny nacisk na uelastycznienie usług transportowych, co pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kierowców. Uproszczone procedury, atrakcyjne pakiety, przyjazne dla kieszeni stawki i nowoczesna flota – tym właśnie wyróżnia się nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Serenada to jedna z lokalizacji w Krakowie, gdzie znajduje się nasz punkt obsługi klienta.

Auto na krótki termin od iPanek – rezerwuj online i ruszaj w drogę!

Popularną usługą, jaką oferuje iPanek, jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Serenada możesz ustalić jako miejsce odbioru auta, które zarezerwujesz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Znajdziesz tam elektroniczny formularz, w którym należy podać termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu. My natomiast zaproponujemy Ci różne samochody do wyboru. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, gdzie zakończysz wynajem aut. Centrum Handlowe Serenada nie musi być lokalizacją, w której zwrócisz pojazd. Wypożyczalnia iPanek ma doskonale rozwiniętą sieć punktów obsługi funkcjonującą na terenie całego kraju. W trakcie rezerwacji możesz wybrać pakiet ochrony, zadeklarować chęć wyjazdu wypożyczonym pojazdem poza granice Polski czy wskazać drugiego kierowcę. Przy ustanowieniu limitu 100 km przejeżdżanych dziennie obniżymy cenę usługi.

Auto na długi termin od iPanek – na przejrzystych zasadach

Jeżeli samochód potrzebny jest Ci na rok czy nawet dłużej, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest długoterminowy wynajem aut – w Centrum Handlowym Serenada załatwisz wszelakie związane z tym formalności. Umowy długoterminowe mają sporo zalet. Przede wszystkim nie musisz kupować pojazdu na własność, aby z niego korzystać na dogodnych warunkach. Omawiana forma najmu jest także świetną alternatywą dla leasingu. Nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej, co nabiera szczególnego znaczenia, kiedy w rachubę wchodzi wynajem aut dla firm. Centrum Handlowe Serenada to miejsce, gdzie przedsiębiorcy uzyskają informacje na ten temat. Powinni też mieć na uwadze to, że wydatki na ten cel kwalifikują się do zaliczenia ich do kosztów uzyskania przychodu. Najem długoterminowy staje się coraz bardziej rozpowszechniony wśród osób prywatnych, dla których wypożyczalnia iPanek ma sporo atrakcyjnych propozycji.

Planujesz wypożyczyć samochód do celów biznesowych? Najlepszą dla Ciebie opcją jest wynajem aut dla osób prywatnych? W Centrum Handlowym Serenada czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Obiekt usytuowany jest przy Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 – ta część Krakowa jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, więc dotrzesz tu bez problemu. Dzięki iPanek przekonasz się, jak proste może być wypożyczenie samochodu skrojonego na miarę konkretnych potrzeb. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz wariant usługi odpowiadający Ci pod kątem zawartości i ceny.