ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Lotnisko w Balicach pod Krakowem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Już od kilku lat obserwujemy, że sukcesywnie zwiększa się ruch obsługiwany przez ten międzynarodowy port lotniczy. Wiemy też, że wielu turystów potrzebuje bezpośrednio na lotnisku skorzystać z wynajęcia samochodu. Mogą to zrobić dzięki naszej firmie iPanek, oferującej elastyczne usługi transportowe m.in. w lokalizacji Kraków – lotnisko. Wynajem aut prowadzony jest w systemie krótko- i długoterminowym. Na czym to polega?

Wynajęcie auta nigdy nie było takie proste

Chcesz wynająć samochód  na kilka dni czy na dłużej niż miesiąc (31 dni)? Masz w planach dłuższe wyjazdy za miasto, czy będziesz poruszać się wynajętym pojazdem raczej w obrębie Krakowa? Potrzebujesz dużego auta o zwiększonej ładowności, czy małego, kompaktowego samochodu do jazdy po mieście? Twoje wybory są dla nas ważne, tak jak potrzeby każdego klienta. Co więcej, możemy je spełnić.

Możemy zapewnić Ci proste wynajęcie auta na kilka dni przy rezerwacji online. Nie musisz więc do nas przychodzić, by zagwarantować sobie wypożyczenie określonego pojazdu. Wystarczy, że wpiszesz datę, godzinę i miejsce odbioru samochodu, a później także datę, godzinę i miejsce oddania pojazdu. Może być to na przykład nasza wypożyczalnia w Krakowie – lotnisko. Wynajem aut jest możliwy w różnych miastach w całej Polsce, a sam proces został zautomatyzowany. Po wpisaniu pożądanych danych dotyczących wynajęcia, zobaczysz wszystkie samochody, jakie możemy Ci w danym momencie zaoferować. Wśród nich są pojazdy różnej klasy, rozmiarów, marek i modeli, także bez trudu wybierzesz takie auto, które pod wieloma względami będzie Ci odpowiadało. Możesz odebrać samochód w okolicach Krakowa – lotnisko. Wynajem samochodów w iPanek na krótki termin skonstruowany został tak, że możesz wybrać zwrot auta w innym miejscu w Krakowie lub w zupełnie innym mieście, gdzie nasza wypożyczalnia ma siedzibę.

Organizujemy też liczne promocje dla użytkowników, co czyni naszą unikalną usługę wynajmu samochodów jeszcze bardziej atrakcyjną.

Standardowy wynajem także w naszej wypożyczalni

Oferujemy również standardowy wynajem samochodów –długoterminowy, na okres od 31 dni z 14-dniowym okresem wypowiedzenia. Także i w tym przypadku możesz złożyć rezerwację auta dla siebie – jako klienta indywidualnego czy dla swojej firmy w trybie online, na naszej stronie internetowej. Odbierzesz samochód z jednej z naszych stacjonarnych wypożyczalni, np. mieszczącej się w Krakowie na lotnisku. Wypożyczalnia samochodów iPanek znajduje się w Balicach przy ulicy Medweckiego 1. Pozostajemy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 23:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 20:00.

Dzięki skorzystaniu z usługi transportowej polegającej na wynajmie długoterminowym rozbudujesz swoją flotę firmową – zapewnisz sobie, swoim pracownikom czy kontrahentom samochód na pobyt turystyczny czy biznesowy w Krakowie, a także osiągniesz wiele innych korzyści. Nie musisz kupować auta czy brać go w leasing – wynajem jest alternatywą, która ma wiele zalet. Nie ponosisz kosztów ubezpieczenia pojazdu ani serwisu. Nie interesują Cię okresowe naprawy. Korzystasz z wynajmowanego pojazdu, płacisz za usługę, a po zakończeniu okresu wypożyczenia auta oddajesz je do iPanek.