ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wybierasz się do Łodzi w celach biznesowych? Chcesz odwiedzić bliskich albo przyjeżdżasz do tego pięknego miasta w celach turystycznych? Niezależnie od Twoich zamiarów, możemy zapewnić Ci wygodny środek transportu na miejscu. Skorzystaj z usług iPanek i w elastyczny sposób dopasuj ofertę wynajmu samochodów do swoich oczekiwań. Nasze auta możesz wypożyczyć i zobaczyć także w stacjonarnej siedzibie Łódź – lotnisko. Wynajem aut prowadzimy w kilku modelach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Krótkoterminowy wynajem samochodów spełniających Twoje oczekiwania

Chcesz pożyczyć od nas auto tylko na kilka dni? Nie widzimy przeszkód, aby zrealizować dla Ciebie taką usługę. Rezerwacja pojazdu wymaga jedynie podania kilku podstawowych informacji w formularzu elektronicznym na naszej stronie internetowej. Wskazujesz datę i godzinę odbioru auta wraz z miejscem, w którym chcesz je podjąć, np. Łódź – lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek naszykuje dla Ciebie wybrane auto. Później wskazujesz też w formularzu datę i godzinę oddania samochodu do nas, wraz z miejscem jego zwrotu. Nie musi ono być przy tym takie samo, jak miejsce odbioru samochodu wypożyczanego od nas. To duża wygoda, zwłaszcza jeśli np. przylatujesz do Łodzi samolotem, ale nie będziesz korzystać z takiego samego środka transportu w drodze powrotnej.

Oferujemy wiele różnych samochodów do wynajęcia, także możesz dopasować model i klasę pojazdu do swoich potrzeb. Cena za usługę wynajmu krótkoterminowego zmaleje, jeśli zgodzisz się na ustanowienie limitu 100 km przejeżdżanych dziennie.

Wynajem długoterminowy w iPanek

Dla klienta indywidualnego i firmowego możemy zaoferować również klasyczną formę wynajmowania samochodów, która jest znakomitą alternatywą dla kupowania auta na własność, leasingu czy kredytowania zakupu pojazdu. Wynajem długoterminowy musi przy tym obejmować co najmniej 31 dni, a okres wypowiedzenia umowy wynosi 14 dni. Wszystko dzięki temu, że płacisz tylko stały czynsz za wynajem i nie martwisz się o naprawy pojazdu, serwis, przeglądy czy ubezpieczenia OC lub AC. Nie ponosisz również kosztów związanych z utratą wartości pojazdu w czasie.

To dobra opcja nieobciążająca Twojej zdolności kredytowej, a dająca Ci dostęp do nowych, sprawnych i ekologicznych aut. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że bez trudu znajdziesz odpowiednie auto dla siebie.

Możesz zarezerwować samochód online na naszej stronie internetowej iPanek, a następnie otrzymać je w siedzibie firmy znajdującej się np. w okolicy Łódź – lotnisko. Wynajem samochodów odbywa się w sposób szybki i przy uproszczonych formalnościach. Jesteś ciekaw, gdzie znajduje się nasza firma iPanek w Łodzi? Przy lotnisku wypożyczalnia aut mieści się na ulicy Stanisława Maczka 35 i pozostaje do Twojej dyspozycji w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku oraz od 9:00 do 13:00 w soboty. Zajrzyj do nas bądź sprawdź naszą ofertę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego na stronie internetowej oraz korzystaj z elastycznych usług transportowych tak, jak jest Ci wygodnie.