ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Planujesz wypoczynek na Warmii i Mazurach? A może wybierasz się w te strony w celach biznesowych? Bez względu na charakter wyjazdu proponujemy Ci wynajęcie samochodu w Olsztynie. Wypożyczalnia aut iPanek oferuje dogodne warunki wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz samochodu na kilka dni, czy na dłuższy czas – mamy najlepszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów, umożliwiamy dokonanie rezerwacji online!

Krótkoterminowy wynajem aut – szybko i wygodnie!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty krótkoterminowego wynajmu pojazdów w Olsztynie. Wynajem samochodów na krótki termin dostępny jest w trybie online. Jedyne, co musisz zrobić, to skorzystać z systemu rezerwacji dostępnego na naszej stronie. Proces rezerwacji jest bardzo prosty i trwa zaledwie kilka minut. Podajesz datę i godzinę odbioru oraz zwrotu auta, a następnie wybierasz jeden z zaproponowanych samochodów. Przy każdym pojeździe znajdziesz dokładny opis i informacje o parametrach, co ułatwi podjęcie decyzji. Inne auto potrzebne jest podczas typowo turystycznego pobytu na Warmii i Mazurach, a inne przy załatwianiu spraw związanych z prowadzeniem biznesu. Wypożyczalnia iPanek zapewnia klientom dostęp do bogatej i różnorodnej oferty floty m.in. w Olsztynie. Wynajem aut na krótki termin to sprytny i szybki sposób na użytkowanie pojazdu bez konieczności zakupu czy zawierania umowy leasingowej. Jeśli wypożyczysz pojazd w Olsztynie, wypożyczalnia samochodów iPanek daje Ci możliwość dokonania jego zwrotu w innym punkcie. Posiadamy kilkadziesiąt oddziałów – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada pod względem lokalizacji. Przy ograniczeniu dziennego limitu przejechanych kilometrów do 100 km, zapłacisz mniej! Pamiętaj też, że możesz np. wynająć fotelik dla dziecka, wyjechać wypożyczonym od nas samochodem za granicę czy zgłosić do umowy drugiego kierowcę – należy to jednak uczynić podczas rejestracji.

W iPanek wynajmiesz samochód na dłuższy czas!

Długoterminowy wynajem samochodów w iPanek to nowoczesna usługa adresowana do klientów indywidualnych i komercyjnych. To bardzo elastyczna opcja posiadania nowego samochodu bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z utratą jego wartości, serwisu czy ubezpieczenia. Udostępnimy Ci sprawne i wygodne auto w zamian zastałej wysokości miesięczny czynsz. W razie awarii możesz liczyć na zastępczy pojazd. Jeżeli w trakcie obowiązywania umowy okaże się, że Twoje potrzeby uległy zmianie, przeprowadzimy darmową wymianę samochodu. Chcesz rozbudować firmową flotę lub mieć na co dzień mieć dostęp do samochodu, który będzie służył Tobie i Twojej rodzinie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiadające konkretnym wymogom.

W Olsztynie nasz oddział znajduje się w Centrum Handlowym Galeria Warmińska przy ul. Tuwima 26. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach od 9 do 17. W soboty czekamy na Ciebie od 9 do 13. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem telefonu 665800000.