ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Połąga – lotnisko Litwa

Litwa jest przepięknym krajem, z którym Polacy mają wiele wspólnego, tak pod względem historycznym, jak i kulturowym. Planujesz lot na Litwę? Chcesz szybko i sprawnie poruszać się w tym kraju samochodem, bez konieczności korzystania z taksówek czy też komunikacji miejskiej? Skorzystaj już dzisiaj z możliwości wypożyczenia dla siebie lub dla swojej firmy samochodu w ramach wynajmu krótko‑ lub długoterminowego aut z firmy iPanek. Mamy siedzibę między innymi w mieście Połąga i tam wypożyczamy samochody dla zainteresowanych naszymi usługami.

Dla turystów, ale nie tylko

Połąga jest znanym kurortem, położonym w zachodniej części Litwy, nad Morzem Bałtyckim. Leży na Szlaku Bursztynowym i ma przyjezdnym wiele do zaoferowania. Możesz wypocząć nad Bałtykiem na Litwie, a na wakacje udać się samolotem – w pobliżu Połągi znajduje się lotnisko.

Chcesz, żeby po przylocie na Litwę czekał na Ciebie samochód, którym będziesz mógł wygodnie poruszać się po okolicy, a nawet zrobić sobie dłuższą wycieczkę, by odwiedzić miasta o dużych walorach turystycznych i zabytkowych? iPanek może zrealizować takie zlecenie. Zarezerwuj samochód na naszej stronie, podając miejsce i czas zarówno odbioru samochodu, jak i zwrotu auta po określonym czasie.

Nie tylko turyści wybierający się na Litwę mogą skorzystać z oferty iPanek i wypożyczyć samochód, jakiego potrzebują. Nasze usługi kierujemy także do mieszkańców Połągi czy też biznesmenów, którzy przyjeżdżają tu w interesach.

Wynajem długo‑ i krótkoterminowy

Niezależnie od tego, czy chcesz wypożyczyć auto na kilka tygodni, czy raczej na okres dłuższy niż rok, wypożyczalnia samochodów iPanek w Połądze wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy, możesz zarezerwować wybrany pojazd z dowolnego miejsca na całym świecie. Na stronie iPanek podajesz tylko miejsce i czas odbioru czy też zwrotu auta, a następnie wybierasz samochód, który Ci odpowiada. Możesz dobrać do niego dodatkowe ubezpieczenia i usługi czy ustanowić limit przejeżdżanych kilometrów rocznie, dzięki czemu obniżysz nieco cenę za wynajem. Odbieraj i zwracaj auta z wypożyczalni aut w Połądze tak, jak Ci wygodnie. Nasza propozycja wynajmu pojazdów mechanicznych jest elastyczna i bez problemu można dostosować ją do swoich potrzeb.

Możemy Ci udostępnić na dłuższy czas nowy, w pełni sprawny, wybrany samochód. Może być to małe auto miejskie albo wręcz przeciwnie – rodzinne kombi. Wybieraj z naszej szerokiej oferty. Regulujesz tylko miesięczną opłatę abonamentową i niczym więcej nie musisz się już przejmować. To my jesteśmy odpowiedzialni za kwestie serwisu czy regularnych przeglądów technicznych. Weźmiemy na siebie również ciężar utraty przez samochód wartości w czasie. To usługa korzystniejsza ekonomicznie od kupna auta na własność, w ramach leasingu czy kredytu samochodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odwiedź nas także na Litwie, w Połądze przy lotnisku – adres Palanga, Liepojos pl. 1.