ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów Poznań Avenida

Posiadanie własnego samochodu daje komfort poruszania się w nim po mieście i nie tylko. Stajesz się mobilny i nie musisz już martwić się kwestią rozkładów jazdy autobusów, tramwajów, PKS-ów czy pociągów. Jednak z drugiej strony bierzesz wówczas na siebie obowiązek zadbania o stan techniczny pojazdu, wymianę opon, przeglądy techniczne i naprawy serwisowe. Do tego po kilku latach użytkowania auta jego wartość naturalnie spadnie. Problemy te nie będą Cię dotyczyć, jeśli wynajmiesz samochód – długo‑ lub krótkoterminowo, w zależności od tego, na jaki czas będzie Ci on potrzebny. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z oferty na wynajem samochodów. Poznań to jedno z miast, w którym iPanek ma swoją wypożyczalnię.

Wynajem na kilka dni czy tygodni

Wiesz już, że w iPanek możesz wynająć auto na kilka dni. Dostęp do tej usługi został uproszczony do minimum, ponieważ wystarczy, że skorzystasz z rezerwacji online wynajmu auta. Poznań jest jednym z miast, które możesz oznaczyć jako miejsce pobrania auta i jego zwrotu. Lokalizacje te nie muszą być takie same. Dopasuj do siebie usługę wynajmu pojazdu od iPanek w Poznaniu. Wypożyczalnia samochodów wymaga także podania terminu wynajęcia auta – daty odbioru samochodu oraz jego zwrotu, wraz ze wskazaniem godziny. Po przejściu do kolejnego kroku określ, jakiej klasy auto jest Ci potrzebne – jaka ma być jego wielkości, czy ma to być mały samochód miejski czy może duże kombi na potrzeby całej rodziny. Wybierz też pakiet usług ubezpieczeniowych i ewentualnie ustal limit przejeżdżanych kilometrów, co pozwali na zmniejszenie kosztów usługi wynajmu samochodu.

W Poznaniu możesz też skorzystać w wypożyczalni iPanek z wynajmu długoterminowego nowoczesnych pojazdów.

Wynajmij samochód na dłużej

Poza wynajmowaniem samochodów krótkoterminowo, iPanek udostępnia je także na dłuższy czas. Jako wypożyczalnia samochodów w Poznaniu staramy się dopasować ofertę wynajmu długoterminowego do potrzeb klienta. W czasie trwania umowy możesz zmienić wynajmowane auto, jeśli okaże się, że nie odpowiada Ci dotychczasowy pojazd – jest zbyt mały albo wręcz przeciwnie, zbyt duży. Za wynajem płacisz jedną opłatę abonamentową co miesiąc, co ułatwi Ci planowanie budżetu domowego czy firmowego.

Atutem długoterminowego wynajmu pojazdów bez wątpienia jest to, że nie martwisz się serwisem i przeglądami technicznymi, nie interesuje Cię ubezpieczenie OC czy AC auta. Jeździsz nim tak, jak własnym samochodem, ponosząc jedynie opłaty za wynajęcie i paliwo. Po zakończeniu usługi wynajmu zwracasz nam samochód i nie spoczywa na Twoich barkach koszt utraty jego wartości. Możesz wziąć od nas z wypożyczalni samochodów iPanek nowy samochód i korzystać z niego na podstawie kolejnej umowy o wynajem długoterminowy.

Masz dodatkowe pytania dotyczące świadczonych przez iPanek usług? Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu jest do Twojej dyspozycji. Nasza siedziba mieści się przy ul. Matyi 2, przy centrum handlowym Avenida. Wypożyczalnia otwarta jest w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Możesz się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie.