ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Stolicą województwa wielkopolskiego jest piękny Poznań. Z jednej strony ma on Ci wiele do zaoferowania w aspektach dotyczących turystyki. Naprawdę, nie można się tu nudzić. Z drugiej strony Poznań jest miastem nowoczesnym, gdzie rozwijają się różne centra biznesowe, organizowane są targi branżowe i konferencje. Przyjeżdżają tu co roku tysiące turystów i przedstawicieli świata biznesu. W mieście działają różne firmy, a i osoby prywatne mogą mieć potrzebę skorzystania z usług transportowych, które nasza wypożyczalnia iPanek jest w stanie Ci zaoferować. Jakie to usługi?

Auto na kilka dni

Przylatujesz do Poznania na lotnisko? Wypożyczalnia samochodów iPanek pomoże Ci wynająć pojazd, którym będziesz poruszać się po mieście, a nawet poza nim. Mamy przygotowaną dla naszych klientów elastyczną usługę wynajmu krótkoterminowego różnych samochodów – małych, kompaktowych, idealnych na miejskie korki, jak i dużych, które mają pakowne bagażniki. Wybierz taki samochód, jaki będzie Ci odpowiadać.

Jak zarezerwować samochód na kilka dni? Nie powinno to nikomu sprawić trudności. Na naszej stronie internetowej umieszczony jest do Twojej dyspozycji prosty formularz rezerwacji wynajmu samochodu na kilka dni. Musisz podać tylko datę i godzinę wynajmu i oddania pojazdu. Ważna informacja jest też taka, że wpisujesz do systemu rezerwacyjnego miejsce, w którym odbierzesz i oddasz samochód, np. Poznań – lotnisko. Wynajem samochodu od naszej firmy będzie wymagać też wcześniejszego określenia klasy auta i zdecydowania, czy zgadzasz się na ustanowienie limitu 100 km przejeżdżanych dziennie, czy też nie chcesz mieć ograniczeń w tym zakresie. My wycenimy całą usługę i przygotujemy dla Ciebie samochód, który odbierzesz w wyznaczonym przez siebie miejscu. Lokalizację Poznań – lotnisko wypożyczalnia aut przygotowała specjalnie dla osób, które przylatują do historycznej stolicy Wielkopolski i chcą poruszać się po mieście samochodem.

Oprócz możliwości wynajęcia auta na kilka dni i zwrotu w miejscu, w którym klientowi będzie wygodnie, oferujemy również klasyczną usługę wynajmu długoterminowego wybranego pojazdu.

Wynajmuj auto i korzystaj na tym!

Dla klientów firmowych, którzy na pewien czas chcą rozbudować swoją flotę pojazdów mechanicznych, czy dla klientów prywatnych, którzy z różnych powodów mogą chcieć na dłużej wypożyczyć od nas auto, oferujemy długoterminowy wynajem samochodów na co najmniej 31 dni. Okres wypowiedzenia zawartej z nami umowy wynosi 14 dni.

W tym przypadku również możesz odebrać wybrany samochód przeznaczony do wynajmu długoterminowego z naszej wypożyczalni Poznań – lotnisko. Wynajem aut w takim wymiarze pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, jakie musiałbyś wydać na zakup pojazdu na własność lub jego leasing. Wynajmując, nie płacisz za ubezpieczenie, serwis czy niezbędne naprawy. Nie bierzesz też na siebie kosztów związanych z utratą wartości samochodu w czasie.

Czekamy na Ciebie w Poznaniu! Nasza wypożyczalnia znajduje się przy ulicy Bukowskiej 285 – jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach od 9:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy od 9:00 do 13:00.