ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Radom lotnisko

Port Lotniczy Warszawa-Radom znany również jako Radom-Sadków to lotnisko znajdujące się na Sadkowie, dzielnicy we wschodniej części Radomia oddalonej o ok. 4 km od centrum miasta. Planujesz podróż do Radomia – lotnisko? Wypożyczalnia aut iPanek ma przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę wynajmu samochodów w trybie krótkoterminowym oraz długoterminowym. Nie ma znaczenia, czy samochodu potrzebujesz w celach prywatnych, czy służbowych – jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania w pełni odpowiadające Twoim preferencjom. Wygoda, proste formalności i profesjonalna obsługa – to zyskujesz, wypożyczając od nas pojazdy, m.in. w punkcie Radom lotnisko. Wynajem aut prowadzimy na atrakcyjnych warunkach, dlatego już dziś sprawdź naszą ofertę!

Krótki okres wynajmu, maksimum korzyści – zarezerwuj auto online!

Krótkoterminowy wynajem samochodów idealnie sprawdza się w przypadku osób, które potrzebują pojazdu na kilka lub kilkanaście dni. To samo dotyczy również firm, gdzie mobilność i możliwość sprawnego przemieszczania się stanowi klucz do sukcesu. Zalety wynajmu środka transportu na krótki czas doceniają także klienci, których zaskoczyła np. nagła awaria auta i konieczność pozostawienia go w serwisie. Proponujemy opcję rezerwacji online, jeśli zdecydujesz się wynająć samochód w jednym z naszych oddziałów, np. w lokalizacji Radom lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek przekazuje do Twojej dyspozycji różne modele aut, spośród których wybierasz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Nasz system rezerwacji online jest przyjazny, a rezerwacja samochodu sprowadza się do kilku prostych kroków. Po pierwsze: określasz datę i godzinę odbioru oraz zwrotu pojazdu. Co ważne, nie muszą być to jednakowe lokalizacje. Jeśli punktem odbioru jest Radom lotnisko, wynajem samochodów może zakończyć się w innym mieście. Nasza wypożyczalnia ma łącznie kilkadziesiąt oddziałów. Po drugie: przedstawiamy wybrane dla Ciebie propozycje aut, a Ty wskazujesz te, które chcesz od nas wypożyczyć. Po trzecie: podajesz swoje dane i finalizujesz transakcję. Cały proces rezerwacji trwa nie więcej niż 10 minut – wszystko załatwisz online bez wychodzenia z domu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferujemy wiele dodatkowych usług, np. wynajęcie fotelika dla dziecka, dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd za granicę wynajętym od nas pojazdem.

Długoterminowy wynajem samochodów od iPanek

Wypożyczalnia iPanek oferuje samochody w trybie wynajmu długoterminowego adresowanego do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Sprawny i elegancki samochód możesz pozyskać nawet na kilka lat. W zamian za miesięczny czynsz o stałej wysokości zapewniamy Ci szereg udogodnień. Nie musisz martwić się o koszty ubezpieczenia, serwisu czy napraw. Nie ponosisz ponadto ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu, a jeśli w trakcie wynajmu okaże się, że Twoje potrzeby zmieniły się, dokonamy bezpłatnej wymiany samochodu.

Oddział iPanek na lotnisku w Radomiu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty od 9 do 13.