ipanek
The Art of sharing

Jak i gdzie wynająć auto w Rzeszowie?

Samochód jest w dzisiejszych czasach ogromnym udogodnieniem – bez względu na to, czy korzystasz z niego na co dzień jako przedsiębiorca, czy osoba prywatna. Wygoda podróżowania, swoboda w planowaniu wyjazdów oraz niezależność od publicznego transportu to zdecydowanie największe zalety posiadania auta na własność. Medal ma jednak drugą stronę, którą są stale rosnące koszty utrzymania pojazdu. Dzięki nowoczesnym usługom transportowym nie musisz kupować samochodu, aby z niego korzystać. Sprawdź, co w zakresie najmu proponuje nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria Nowy Świat to świetna lokalizacja w Rzeszowie, gdzie znajdziesz punkt obsługi klientów wypożyczalni iPanek.

Potrzebujesz samochodu na kilka dni? Teraz to nic prostszego!

Jedną z najpopularniejszych usług transportowych świadczonych przez wypożyczalnię iPanek jest krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Nowy Świat. Tutaj udzielimy wszelkich informacji dotyczących wspomnianej usługi, pomożemy Ci też w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, usprawniliśmy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Nowy Świat może być zatem miejscem, gdzie odbierzesz lub zwrócisz zarezerwowany wcześniej pojazd stosownej rezerwacji dokonasz za pośrednictwem formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Należy w nim określić termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu. Wynajem możesz zakończyć w jednym z kilkudziesięciu punktów na terenie Polski obsługiwanych przez firmę iPanek – kilkanaście tych punktów jest zlokalizowanych przy krajowych portach lotniczych. Rezerwacja online to oszczędność pieniędzy i czasu. Do Ciebie należy decyzja, jakim samochodem wyruszysz w trasę. Oferujemy atrakcyjne pakiety – zarówno gdy w rachubę wchodzi wypożyczenie pojazdu osobie prywatnej, jak i wynajem aut dla firm. Centrum Handlowe Galeria Nowy Świat to jeden z najważniejszych obiektów handlowych w Rzeszowie.

Samochód od iPanek na długi termin to same korzyści!

Nasi klienci wymieniają wiele zalet, jakimi charakteryzuje się długoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Nowy Świat jest idealnym miejscem nie tylko do uzyskania informacji na temat tego typu oferty, ale również do załatwienia formalności związanych wynajęciem samochodu na parę miesięcy lub na dłużej. To propozycja skierowana nie tylko do firm. Coraz bardziej rozpowszechniony staje się też długoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Galeria Nowy Świat. Procedury są proste i przejrzyste. W zamian za miesięczną opłatę, której wysokość nie zmienia się przez cały okres obowiązywania umowy, oferujemy Ci funkcjonalny, dobrze wyposażony i ekonomiczny samochód. Sprawami takimi jak ubezpieczenie czy serwis zajmujemy się my, Ty nie musisz też przejmować się utratą wartości pojazdu w czasie. W Galerii Nowy Świat jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00.