ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Wynajem samochodów to usługa, która w Polsce stale zyskuje na popularności. Jest świetną alternatywą dla zakupu pojazdu czy leasingu, a korzystający z niej klienci doceniają liczne korzyści, jakie przynosi. Szukasz auta w Rzeszowie? Wypożyczalnia samochodów iPanek udostępni Ci je na bardzo atrakcyjnych warunkach! Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z klientami komercyjnymi, oferując szeroki pakiet usług. Umożliwiamy korzystanie z osobowych samochodów w trybie najmu krótkoterminowego i na dłuższy czas – w zależności od preferowanej przez Ciebie formy umowy!

Krótkoterminowy wynajem aut z iPanek

Usługa krótkoterminowego wynajmu samochodu w iPanek polega na wypożyczaniu pojazdów na doby. Decydując się na ten rodzaj wypożyczeń w jednym z naszych oddziałów, np. w Rzeszowie, wynajem samochodów na krótki termin rozpoczyna się już od doby. Oznacza to, że najkrótszy czas wynajmu wynosi u nas 24 godziny. Rezerwując pojazd za pośrednictwem elektronicznego systemu znajdującego się na naszej stronie, zyskujesz gwarancję dostępności samochodu – będzie on czekać na Ciebie w wybranym dniu, a czas jego zwrotu ustalisz zgodnie z własnymi potrzebami. Jeżeli odbierzesz go w Rzeszowie, wynajem aut możesz zakończyć w innym mieście, w jednym z kilkudziesięciu naszych oddziałów. Wypełniając formularz rezerwacji online, podajesz datę i godzinę miejsca odbioru oraz zwrotu samochodu, a także wskazujesz taki pojazd, który najbardziej Ci odpowiada. Inne potrzeby w tym zakresie zgłaszają klienci podróżujący służbowo, a inne indywidualne osoby zainteresowanie wypożyczeniem pojazdu dla siebie. Krótkoterminowy wynajem samochodu od iPanek to strzał w dziesiątkę, gdy np. organizujesz wyjazd biznesowy, wybierasz się na urlop lub na weekend za miasto albo chcesz sprawdzić dany model auta przed zakupem.

Dokonując rezerwacji online, umowę krótkoterminowego wynajmu możesz wzbogacić o dodatkowe opcje, np. wypożyczenie fotelika dla dziecka, dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd poza granice kraju. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci elastyczne rozwiązania adekwatne do Twoich oczekiwań i preferencji, a jeśli ustalisz limit kilometrów do 100 km dziennie, otrzymasz od nas zniżkę.

 Samochód na dłuższy czas – wynajmij go od iPanek!

W Rzeszowie wypożyczalnia aut iPanek proponuje klientom wynajem długoterminowy. Jest to oferta skierowana do firm, instytucji oraz osób prywatnych potrzebujących samochodu na okres paru tygodni, miesięcy, a nawet lat. Decydując się na wynajem długoterminowy, nie ponosisz kosztów ubezpieczenia i obsługi samochodu w zakresie napraw czy serwisu. Płacisz miesięczne raty obejmujące stałą opłatę, której wysokość zależy głównie od czasu obowiązywania umowy z naszą wypożyczalnią. Korzystając z samochodu wypożyczonego na dłuższy czas, możesz w pełni skupić się na swoich potrzebach – warunki umowy dopasujemy elastycznie do Twoich oczekiwań.

W Rzeszowie nasz oddział mieści się przy Placu Dworcowym 1. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.