ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Siedlce

Wynajem samochodów to usługa, która w ogromnym stopniu zmieniła oblicze rynku motoryzacyjnego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, jak i klienci komercyjni. Chcesz wynająć samochód w Siedlcach? Wypożyczalnia aut iPanek przygotowała dla Ciebie atrakcyjną ofertę umożliwiającą wygodne i komfortowe podróżowanie przy zachowaniu niskich kosztów. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu w trybie krótkoterminowym, czy długoterminowym, jesteśmy w stanie zaproponować elastyczne rozwiązania adekwatne do stawianych wymagań.

Wynajem krótkoterminowy w iPanek – zarezerwuj samochód online!

Jeśli szukasz samochodu na służbową podróż, weekendowy wyjazd czy na czas naprawy Twojego auta, zgłoś się do jednego z naszych kilkudziesięciu oddziałów, np. w Siedlcach. Wynajem samochodów na krótki termin to popularna forma wynajmu pojazdów dla osób indywidualnych i firm. Dzięki prostym procedurom i elektronicznemu systemowi rezerwacji dostępnemu na naszej stronie internetowej proces rezerwacji online przebiega bardzo sprawnie – nie zajmie Ci on więcej niż 10 minut. To Ty ustalasz, kiedy i gdzie chcesz odebrać i oddać samochód. My natomiast przedstawiamy Ci propozycje różnych modeli pojazdów, spośród których wybierasz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W celu sfinalizowania transakcji wystarczy podać swoje dane i okazać wymagane przez nas dokumenty (prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport). Przy rezerwacjach online niezbędna jest także karta kredytowa, na której zostanie zablokowana kaucja w formie preautoryzacji (jako depozyt zabezpieczający).

Pamiętaj, że jeśli jako punkt odbioru pojazdu wybierasz Siedlce, wynajem aut możesz zakończyć w innym mieście. Ponadto na naszą ofertę składa się szereg dodatkowych usług, które wybierasz podczas rezerwacji, np. wypożyczenie fotelika samochodowego dla Twojego dziecka, dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd za granicę. Przy dziennym limicie kilometrów do 100 km zaproponujemy Ci korzystną zniżkę!

Wynajmij auto na dłuższy czas od iPanek!

Naszą specjalnością są nowoczesne usługi transportowe, które świadczymy m.in. w Siedlcach. Wypożyczalnia samochodów iPanek wynajmuje pojazdy nie tylko na krótki czas, ale również w trybie długoterminowym – z umowami nawet na kilka lat. Nie ponosisz kosztów związanych z ubezpieczeniem, serwisowaniem i naprawami pojazdu, a także ryzyka utraty wartości samochodu. Stała stawka czynszu ułatwia planowanie budżetu domowego lub firmowego – w zależności od tego, w jakim celu wypożyczasz auto. Oszczędzasz przy tym czas i pieniądze, a Twoja zdolność kredytowa nie ulega naruszeniu. Wynajem długoterminowy nie wymaga angażowania środków finansowych na zakup pojazdu, co naszym klientom pozwala na zachowanie płynności finansowej.

Oddział wypożyczalni iPanek w Siedlcach czynny jest przez 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach od 9 do 17, a w soboty czekamy na Ciebie w godzinach od 9 do 13.