ipanek
The Art of sharing

Chcesz wynająć samochód w Szczecinie? Oto rozwiązania dla Ciebie!

Samochód jest w dzisiejszych czasach niezbędny w wielu sytuacjach – zarówno prywatnych, jak i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Z rozmaitych względów jego zakup nie zawsze wchodzi w rachubę. W takiej sytuacji z pewnością zainteresuje Cię możliwość wynajęcia pojazdu na atrakcyjnych warunkach, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria Atrium Molo to jeden z punktów obsługiwanych przez wypożyczalnię iPanek. Dla naszych klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym zapewniającym nowoczesną i bezpieczną flotę.

Samochód na długi termin od iPanek – sprawdź nas!

Przejrzyste zasady wynajmu i brak ukrytych opłat to jedne z najważniejszych zalet, jakimi wyróżnia się prowadzony przez nas długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Atrium Molo w Szczecinie. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do konkretnych preferencji. Nie wymagamy wkładu własnego i gwarantujemy stałe koszty miesięczne. Dysponujemy samochodami różnych klas. Przypominamy ponadto o tym, że klient wypożyczający samochód lub flotę pojazdów otrzymuje od nas dostęp do oferty Full Service, w której zawarte są wszystkie koszty związane z użytkowaniem auta. Jeżeli w trakcie najmu Twoje oczekiwania względem pojazdu ulegną zmianie, możemy przeprowadzić jego wymianę. Otrzymasz od nas profesjonalne wsparcie bez względu na to, czy chcesz wypożyczyć samochód do celów prywatnych, czy interesuje Cię długoterminowy wynajem aut dla firm. Centrum Handlowe Galeria Atrium Molo znajduje się w dogodnej lokalizacji w Szczecinie, która jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Samochód na krótki termin od iPanek – rezerwuj online!

Na naszą ofertę w zakresie usług transportowych składa się również krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Atrium Molo to miejsce, gdzie uzyskasz wszelakie informacje na ten temat. Chcąc ułatwić naszym klientom formalności związane z wynajmem, wprowadziliśmy opcję rezerwacji samochodów na krótki termin za pośrednictwem internetu. Wystarczy wypełnić krótki formularz rezerwacyjny zamieszczony na naszej stronie. Należy w nim podać datę, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu. Przypominamy, że na terenie Polski jest kilkadziesiąt naszych punktów, gdzie można zakończyć wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Atrium Molo nie musi być zatem jednocześnie miejscem odbioru i zwrotu pojazdu, co na pewno ułatwi Ci planowanie podróży. Usługa najmu krótkoterminowego obejmuje dodatkowe rozwiązania w postaci m.in. wypożyczenia fotelika dla dziecka czy dopisania do umowy drugiego kierowcy. Przy ustaleniu dziennego limitu przejechanych kilometrów do maksymalnie 100 km obniżamy cenę usługi!

Chcesz wzmocnić firmową flotę? Interesuje Cię wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Galeria Atrium Molo? Czekamy tutaj na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie usług transportowych!