ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Szczecinie – na jakich zasadach?

Wypożyczalnia iPanek ma bogatą ofertę w zakresie najmu samochodów zarówno dla osób prywatnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne, bezawaryjne i ekonomiczne pojazdy, z których możesz korzystać na bardzo atrakcyjnych zasadach. Wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy to główne zalety, jakimi wyróżnia się oferowany przez nas wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Galaxy to jeden z obsługiwanych przez nas punktów w Szczecinie, gdzie uzyskasz wszelakie informacje na temat interesującej Cię usługi i załatwisz formalności związane z wypożyczeniem samochodu. Z naszej strony zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo na wszystkich etapach współpracy.

Rezerwacja online samochodu w Szczecinie

Wypożyczalnia iPanek proponuje kierowcom krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Galaxy jest miejscem, gdzie podpiszesz umowę oraz odbierzesz lub oddasz zarezerwowany wcześniej pojazd. Chcąc wypożyczyć go w krótkoterminowej formule, możesz dokonać rezerwacji za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na naszej stronie. Podajesz w nim termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu, a my przedstawiamy Ci propozycje samochodów. Nie ma przy tym znaczenia, czy w rachubę wchodzi wypożyczenie samochodu dla przedsiębiorcy, czy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Galeria Galaxy. Najem krótkoterminowy w iPanek obejmuje szereg dodatkowych usług takich jak m.in. wypożyczenie fotelika dla dziecka czy dopisanie do umowy drugiego kierowcy. Jeśli wynajętym od nas samochodem chcesz pojechać za granicę, koniecznie uwzględnij ten fakt w formularzu rezerwacyjnym! Przy ustaleniu dziennego limitu przejechanych kilometrów na poziomie maksymalnie 100 km otrzymasz od nas atrakcyjną zniżkę. Uproszczone formalności i atrakcyjne stawki – na to właśnie stawia nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria Galaxy to największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim i na razie jedyne o takim programie funkcjonalnym w Szczecinie.

Samochód na długi termin w Szczecinie – co i jak?

Jeżeli interesuje Cię długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Galaxy, koniecznie sprawdź, na jakich zasadach się to odbywa. Oferujemy środki transportu w wymiarze długoterminowym każdemu, kto potrzebuje pojazdu na parę miesięcy lub nawet na dłużej. To kompleksowa i elastyczna usługa ze stałymi kosztami miesięcznymi i zerowym wkładem własnym klienta. Dokładamy starań, aby ofertę w tym zakresie precyzyjnie dopasować do potrzeb kierowcy. Dla przedsiębiorców cenna jest informacja, że faktura za wynajem w żaden sposób nie wpłynie na obniżenie zdolności kredytowej ich firm.

Obsługujemy klientów biznesowych oraz prowadzimy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Galeria Galaxy. Czekamy tutaj na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Dzięki nam przekonasz się, jak prosty może być wynajem samochodów!