ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Szczecinie

Chęć korzystania z samochodu wcale nie musi oznaczać konieczności kupowania go lub brania w leasing. Bez względu na to, czy chcesz wynająć pojazd do celów biznesowych, czy jako osoba prywatna, sprawdź koniecznie, co w tym zakresie proponuje Ci nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Galeria Gryf to jeden z punktów w Szczecinie obsługiwanych przez firmę iPanek. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej ambitnym wymaganiom naszych klientów – wszystko dzięki unikalnej ofercie wyznaczającej zupełnie nowe standardy na rynku usług transportowych w Polsce.

Jak wypożyczyć samochód na krótki termin?

Szybka rezerwacja online to opcja dostępna dla wszystkich osób, które interesuje krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Gryf może być zarówno miejscem odbioru, jak i zwrotu pojazdu, przy czym warto pamiętać o tym, że lokalizacje te nie muszą być jednakowe. Na terenie Polski mamy aż kilkadziesiąt punktów, gdzie dokonasz zwrotu samochodu wypożyczonego w Szczecinie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, wejdź na naszą stronę i wypełnić krótki formularz rezerwacyjny. Oprócz miejsc odbioru i zwrotu auta określ w nim również termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia usługi. W trakcie rezerwacji zaproponujemy Ci różne pojazdy do wyboru – to Ty decydujesz o tym, który z nich spełnia twoje oczekiwania. Przy ustaleniu dziennego limitu kilometrów do 100 km obniżymy cenę wynajmu! Przypominamy ponadto o możliwości skorzystania z dodatkowych udogodnień takich jak np. wypożyczenie fotelika dla dziecka, dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd wynajętym samochodem za granicę. Chcąc ułatwić Ci procedurę najmu, oferujemy także system płatności online. Krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Gryf kierujemy do klientów indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów – stawiamy zatem na uproszczone procedury i dbamy o to, aby kierowcy mieli dostęp do nowoczesnej, funkcjonalnej i ekonomicznej floty.

Samochód na długi termin – tylko z iPanek!

Oferujemy długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Gryf na okres nawet kilku miesięcy lub nawet lat. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców i osób prywatnych potrzebujących samochodu na co dzień bez konieczności kupowania go na własność. Nie ponosisz ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu w czasie oraz wydatków na serwis, przeglądy czy ubezpieczenie. Płacisz co miesiąc ratę stałej wysokości – nie ma przy tym znaczenia, czy wypożyczasz samochód dla firmy, czy w rachubę wchodzi wynajem aut dla osób prywatnych. Centrum Handlowe Galeria Gryf to jeden z najważniejszych obiektów handlowo-usługowych w Szczecinie. Nasz punkt obsługi klienta znajdziesz tu bez problemu!

Potrzebujesz samochodu do celów prywatnych? Planujesz wynajem aut dla firm? Centrum Handlowe Galeria Gryf znajduje się przy ul. Wiosennej 32. Jesteśmy tu do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00.