ipanek
ipanek

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Szczecin jest pięknym, dużym miastem, o iście europejskim klimacie. Nie brakuje tu turystów, którzy przez cały rok przyjeżdżają podziwiać zabytki. Są też i biznesmeni, którzy mają tu do zrealizowania spotkania biznesowe. Także mieszkańcy Szczecina mogą być potencjalnymi klientami, obok turystów i klientów sfery biznesu dla naszej wypożyczalni aut w Szczecinie. Nasza firma spełni Twoje oczekiwania i dostosowuje warunki na wynajem samochodów w Szczecinie, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Jakie samochody wypożyczamy?

Wynajem aut w Szczecinie w naszej wypożyczalni obejmuje wiele różnego rodzaju pojazdów. Przede wszystkim wynajmujemy auta osobowe, ale nie tylko one znajdują się w naszej flocie samochodowej. Jako wypożyczalnia aut w Szczecinie szczycimy się tym, że w ofercie mamy wynajem samochodów ciężarowych i specjalistycznych. Łącznie nasza flota składa się z 25 marek i modeli aut. Możesz wynająć je na dni lub miesiące.

Najważniejsze jest to, że nasz wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje auta różnego rodzaju, wielkości i typu, dlatego można dostosować je do aktualnych potrzeb klienta. Na weekendową wycieczkę po Szczecinie, przy pięknej pogodzie, nasza wypożyczalnia zaoferuje kabriolet, natomiast na wycieczkę w okolicach miasta, całą rodziną możesz zdecydować się na wynajem samochodów w Szczecinie typu kombi czy VAN. Słowem, nasza wypożyczalnia aut zawsze ma rozwiązanie pod potrzeby swoich klientów.

Do jakich celów możesz wynająć auto w iPanek?

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie iPanek jest gotowa na wynajem samochodów dla każdego klienta. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i klientów biznesowych. Bez względu na to, do której z tych grup się zaliczasz, możesz liczyć na indywidualne traktowanie przez naszą firmę.

Jeśli jesteś klientem prywatnym, być może potrzebujesz skorzystać z usługi wynajęcia auta, jaką zaoferuje Ci nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie, z uwagi na chwilowy brak swojego pojazdu. Być może masz samochód w naprawie i nie masz możliwości skorzystania z samochodu zastępczego z ubezpieczenia. Wynajem aut w Szczecinie od iPanek przyjdzie Ci z pomocą i zaoferuje usługę wynajmu krótkoterminowego.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie iPanek może też świadczyć usługi dla turystów, którzy chcą uzyskać swoistą wolność motoryzacyjną podczas pobytu w mieście. Dzięki wynajętemu pojazdowi będą mogli przemieszczać się na dowolnych odległościach i wynająć samochód tylko na te kilka dni, jakie zamierzają spędzić w Szczecinie.

A może po prostu nie opłaca Ci się utrzymywać samochód, z którego korzystasz dosłownie od czasu do czasu? Wówczas bez konieczności ponoszenia kosztów przeglądów technicznych czy rejestracji pojazdu możesz wynajmować samochód w wybranym okresie.

Szczególną ofertą wypożyczalni aut w Szczecinie iPanek jest wynajem auta z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Jeśli w wyniku kolizji wywołanej nie z Twojej winy, zostaniesz na co najmniej kilka dni pozbawiony samochodu, wynajmij go z naszej wypożyczalni. Za wynajem auta w Szczecinie zapłaci ubezpieczyciel, u którego sprawca wypadku miał wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Drugą grupę klientów, jaką obsługuje wypożyczalnia samochodów w Szczecinie iPanek, są klienci biznesowi. W wielu przypadkach np. przylatują oni do miasta i nie chcą poruszać się po nim przy użyciu środków komunikacji miejskiej. Jesteś przedsiębiorcą? Wynajmij auto dla swojej firmy i ciesz się motoryzacyjną swobodą jazdy po ulicach Szczecina.

Jednocześnie wynajem samochodów w Szczecinie z naszej wypożyczalni może posłużyć Ci do skompletowania odpowiedniej floty samochodowej, bez konieczności kupowania aut na własność, co znacznie nadwyrężyłoby Twój budżet firmowy.

Wynajem krótko i długoterminowy w iPanek

Wypożyczalnia aut w Szczecinie iPanek ma Ci do zaoferowania wynajem dostosowany do Twoich potrzeb. Elastyczny czas, w którym możesz korzystać z naszych aut, powoduje, że zawsze będziesz mieć do dyspozycji wybrany samochód, jakiego potrzebujesz. Wynajem samochodów w Szczecinie krótkoterminowy polega na rezerwowaniu auta na kilka dni. To dobra opcja na doraźne zapewnienie sobie samochodu, jeśli zachodzi u Ciebie taka konieczność.

Długoterminowy wynajem aut w Szczecinie pozwoli Ci na dłuższe korzystanie z wynajętego auta w atrakcyjnej cenie.  Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie przygotowana jest na to, aby wypożyczać samochody nawet na kilka miesięcy, co jest bardzo dobrą alternatywą dla zakupu na własność nowego auta czy jego wyleasingowania. Jeśli zdecydujesz się na wynajem auta w Szczecinie na co najmniej 6 miesięcy, możemy Ci zagwarantować dowolnie wybrany przez Ciebie pojazd z naszej floty.