ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Warszawie

Zakup samochodu to dla Ciebie nieuzasadniony wydatek? Sprawdź zatem koniecznie, co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Arkadia to jedna z lokalizacji w Warszawie, gdzie znajduje się biuro firmy iPanek. Stolica to największy w Polsce rynek usług transportowych. Oferujemy rozwiązania dal klientów indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Sprawdź koniecznie, co wyróżnia naszą wypożyczalnię – jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym z wieloletnim doświadczeniem i elastycznymi rozwiązania skrojonymi na miarę potrzeb naszych klientów.

Wynajem aut z iPanek w Warszawie – dlaczego warto?

Chcesz wypożyczyć samochód na użytek prywatny? Interesuje Cię wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Arkadia? Na współpracę z naszą firmą warto zdecydować się z paru ważnych powodów. Nasza flota składa się z nowoczesnych, świetnie wyposażonych i ekonomicznych pojazdów – nie tylko osobowych, ale również ciężarowych czy nawet specjalistycznych. Nasze ceny wynajmu samochodów są bardzo atrakcyjne, a umowy jasne i przejrzyste. Naszym klientom proponujemy elastyczny wybór okresu korzystania z usługi. Dużą popularnością cieszy się długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Arkadia, ale kierowcy chętnie korzystają też z opcji, jaką jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Arkadia to w każdym razie idealne miejsce, gdzie uzyskasz wszelakie informacje dotyczące naszej oferty. Pomożemy Ci wybrać wariant usługi dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego stawiamy na uproszczone formalności!

Samochód na krótki lub długi termin? Tylko od iPanek!

Długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Arkadia jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje samochodu na dłużej bez konieczności jego zakupu czy leasingowania. W zamian za miesięczną opłatę, której wysokość nie ulega zmianie przez cały okres najmu, dostajesz do swojej dyspozycji pojazd, z którego korzystasz na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością ucieszy Cię informacja, że wydatki poniesione na ten cel zaliczysz do kosztów uzyskania przychodu. Poza tym nie wpłyną one na zdolność kredytową Twojej firmy, co ułatwi Ci planowanie budżetu i zachowanie płynności finansowej. A może chcesz wypożyczyć dla firmy samochód na kilka czy kilkanaście dni lub interesuje Cię krótkoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych? Centrum Handlowe Arkadia to również idealne miejsce na załatwienie związanych z tym formalności. Możesz też zgłosić się tu po zarezerwowany wcześniej samochód. Na stronie wypożyczalni iPanek zamieszczony jest krótki formularz rezerwacyjny. Ty ustalasz datę, godzinę i miejsce odbioru i zwrotu pojazdu, a my przygotowujemy go specjalnie dla Ciebie!

W naszym biurze w Centrum Handlowym Arkadia czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Dzięki współpracy z firmą iPanek przekonasz się, jak proste jest obecnie wypożyczenie samochodu!