ipanek
The Art of sharing

Samochód do wynajęcia w Warszawie – szybko i niedrogo!

Przyjeżdżasz do Warszawy i chcesz wypożyczyć samochód na kilka dni? Prowadzisz firmę i zależy Ci na zasileniu floty nowoczesnymi, świetnie wyposażonymi autami? A może popsuł Ci się samochód, a cztery kółka są Ci potrzebne na co dzień? Dzięki współpracy z wypożyczalnią iPanek zrealizujesz swoje cele – przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę najmu, która jest adresowana do osób prywatnych i klientów biznesowych.  Nasz punkt najmu znajdziesz m.in. w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie, gdzie załatwisz wszystkie formalności związane z najmem.

Auto na krótki termin – w iPanek zarezerwujesz online!

Wśród wielu popularnych usług transportowych, jakie wypożyczalnia iPanek proponuje swoim klientom, znajduje się krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Atrium Reduta to jeden z naszych oddziałów w Warszawie, gdzie odbierzesz zamówiony wcześniej pojazd. Procedura rezerwacji auta online jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie parę minut. Na naszej stronie zamieszczony jest krótki formularz, w którym należy określić miejsce, termin i godzinę odbioru oraz zwrotu samochodu. To od Ciebie zależy to, w którym miejscu zakończysz krótkoterminowy wynajem aut – Centrum Handlowe Atrium Reduta nie musi być punktem, w którym zwrócisz samochód. W trakcie rezerwacji wybierasz jedno z zaproponowanych Ci aut oraz pakiet ubezpieczeniowy, a następnie podajesz swoje dane. Nasza flota składa się ze sprawnych, w pełni przygotowanych do jazdy samochodów zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo. Różnorodność w tym zakresie umożliwia dopasowanie pojazdu do konkretnych preferencji. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta na weekendowy wyjazd, czy do celów służbowych, w iPanek znajdziesz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich oczekiwań. Przy dziennym limicie nieprzekraczającym 100 km otrzymasz od nas dodatkową zniżkę, dzięki czemu obniżysz koszt najmu.

Auto na długi termin – znajdziesz je w iPanek!

Długoterminowy wynajem samochodów w iPanek, tak samo, jak najem krótkoterminowy, skierowany jest do bardzo szerokiego grona klientów. Jest to doskonała alternatywa dla zakupu auta na własność, co nieodmiennie wiąże się z coraz większymi wydatkami – dużą część z nich trzeba ponosić bez względu na częstotliwość, z jaką użytkowany jest pojazd. Formuła najmu długoterminowego polega na udostępnieniu samochodu w zamian za miesięczną opłatę – cenę pakietu bez problemu dostosujesz do swoich możliwości finansowych. Długoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Atrium Reduta, a także dla klientów indywidualnych, to sprawdzony sposób na użytkowanie samochodu przez okres minimum roku na korzystnych warunkach. Długoterminowy najem aut wyróżnia się licznymi zaletami i nie obniża zdolności kredytowej.

Oddział iPanek w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie mieści się przy Al. Jerozolimskie 148. To doskonale zlokalizowany obiekt handlowo-usługowy o bardzo dużej powierzchni. Czekamy tu na Ciebie od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 09:00-13:00.