ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje dla klientów indywidualnych i firmowych możliwość wynajmu aut na terenie Warszawy. Samochód można zarezerwować, a następnie odebrać w wybranym miejscu w stolicy. Prowadzimy zarówno wynajem samochodów długoterminowy, jak i krótkoterminowy.

Zarezerwuj samochód w Warszawie

Jeśli zależy Ci na tym, by mieć do swojej dyspozycji pojazd w Warszawie, skorzystaj z naszej oferty i znajdź odpowiedni samochód na dni lub miesiące. Wybierz miejsce odbioru auta – jednym z miast, w którym funkcjonujemy jest oczywiście Warszawa. Marriott, jeden z najbardziej znanych hoteli w stolicy, zlokalizowany w Centrum LIM, to miejsce, do którego łatwo dotrzesz, by skorzystać z podstawionego dla Ciebie auta z oferty iPanek. Przy rezerwacji samochodu w Warszawie oprócz miejsca odbioru, np. wynajem aut Warszawa – Marriott, wskaż także datę i godzinę, kiedy będziesz potrzebować samochodu, jak i podaj miejsce zwrotu pojazdu. Korzystaj z naszych samochodów i ciesz się możliwościami, jakie dają. Po wskazaniu dogodnych terminów podjęcia i oddania wypożyczonego od nas samochodu oraz miejsca, gdzie go odbierzesz i zostawisz, wskaż jeszcze, jaki typ samochodu Cię interesuje. Wygodny pojazd miejski, elegancki sedan czy może sportowy suv? Wybór należy do Ciebie.

Elastyczny wynajem

Jeśli cenisz sobie możliwość elastycznego dostosowania usługi wynajmu samochodów w Warszawie, to iPanek ma ofertę idealną dla Ciebie. Nasza wypożyczalnia samochodów działająca w stolicy zapewnia bogaty wybór modeli i marek aut – znajdziesz u nas samochody nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne. Wszystkie pojazdy są wygodne, funkcjonalne, a często jedyne w swoim rodzaju. Interesuje Cię lokalizacja Warszawa – Marriott? Wypożyczalnia aut iPanek umożliwia zobaczenie tam samochodów i wybór takiego, który spełni Twoje oczekiwania.

Wynajmujemy samochody na kilka dni, tygodni, jak i w wymiarze długoterminowym, gdzie minimalny okres wypożyczenia wynosi już od 31 dni. Stosujemy przy tym 14-dniowy okres wypowiedzenia, także możesz dobrać termin wynajęcia auta w wygodnym dla Ciebie trybie.

Kiedy możesz skorzystać z naszej oferty?

Rezerwacje na auta iPanek przyjmujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jednak nasze stacjonarne oddziały wypożyczalni samochodów mają ograniczone godziny funkcjonowania. Na przykład wypożyczalnia samochodów – Warszawa Marriott przy Alejach Jerozolimskich 65/79 działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, a w soboty i niedziele od 9:00 do 15:00. Pozostajemy do Twojej dyspozycji także telefonicznie. Zarezerwuj auto, a otrzymasz je we wskazanym miejscu i czasie. Wynajem samochodów to dobra propozycja dla biznesmenów, turystów czy przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić np. swoim pracownikom wygodny środek transportu podczas pobytu w Warszawie. iPanek oferuje unikalne rozwiązania transportowe, które pozwalają na dostosowanie usługi wypożyczenia samochodu do potrzeb zgłaszanych przez klienta.