ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Warszawie – gdzie i jak?

Wynajem samochodów to usługa ciesząca się w Warszawie ogromnym zainteresowaniem. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, jak i prowadzące działalność biznesową. Warto w tym zakresie nawiązać współpracę z doświadczoną i sprawdzoną wypożyczalnią samochodów – Centrum Handlowe King Cross Praga to jedna z lokalizacji w Warszawie obsługiwanych przez wypożyczalnię iPanek.

Krótkoterminowy wynajem aut od iPanek – dlaczego to się opłaca?

Wymieć można kilka istotnych przesłanek, dla których warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe King Cross Praga to popularny obiekt handlowo-usługowy w stolicy, który jest świetnie usytuowany. Właśnie tutaj uzyskasz wszelakie informacje na temat najmu pojazdów w formule krótkoterminowej, a także wynajmiesz samochód lub odbierzesz zamówione wcześniej auto. Chcąc ułatwić naszym klientom krótkoterminowy wynajem pojazdów, wprowadziliśmy opcję rezerwacji online. Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz rezerwacyjny. Określasz w nim miejsce, datę i godzinę odbioru oraz zwrotu samochodu, a następnie wybierasz jeden z zaproponowanych przez nas pojazdów i podajesz swoje dane. Oferujemy krótkoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym King Cross Praga, a także dla przedsiębiorców – dla wszystkich klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, które bez problemu da się dopasować do konkretnych potrzeb pod kątem zawartości i ceny. Świadczone przez nas usługi wyróżniają się atrakcyjnymi i przejrzystymi warunkami najmu oraz przyjaznymi dla kieszeni stawkami. Flota iPanek składa się z nowoczesnych, dobrze wyposażonych i ekonomicznych pojazdów.

Długoterminowy wynajem aut od iPanek – dlaczego to się opłaca?

Długoterminowy wynajem samochodów obejmuje umowy, które są zawierane na co najmniej rok. Warto zdecydować się na tę formę najmu zamiast na leasing czy zakup pojazdu na własność. Doskonale sprawdza się ona w wielu sytuacjach. Długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym King Cross Praga to opcja chętnie wybierana przez przedsiębiorców, którzy szukają sprawdzonego i niedrogiego sposobu na zasilenie firmowej floty. Dużym plusem tego rozwiązania jest to, że nie wpływa ono na obniżenie zdolności kredytowej. Poza tym wydatki na wynajem można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Również i osoby prywatne mogą liczyć na długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym King Cross Praga. Miesięczna rata stałej wysokości pozwala na swobodne planowanie domowego budżetu. W zamian otrzymasz do swojej dyspozycji sprawny i wygodny samochód, który zagwarantuje komfort jazdy Tobie i Twoim bliskim.

Koniecznie do nas przyjdź, jeżeli chcesz wypożyczyć pojazd na użytek prywatny lub jeśli interesuje Cię wynajem aut dla firm – w Centrum Handlowym King Cross Praga czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 09:00-13:00. Chcesz porozmawiać z naszymi doradcami? Zadzwoń pod numer: 665800000. Decydując się na skorzystanie usług iPanek, przekonasz się, jak prosty może być wynajem samochodów!