ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Warszawie

Chcesz wynająć samochód w Warszawie  na krótki lub dłuższy termin? iPanek to sprawdzona i doświadczona wypożyczalnia samochodów – Centrum Handlowe CH Ursynów to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji w stolicy. Tu uzyskasz wszelakie informacje i załatwisz niezbędne formalności, a także odbierzesz zarezerwowany wcześniej pojazd lub zwrócisz auto po upływie terminu najmu.

 Jak zarezerwować auto na krótki termin w Warszawie?

Prowadzony przez wypożyczalnię iPanek krótkoterminowy wynajem aut Centrum Handlowym CH Ursynów to nowoczesna usługa transportowa, która okazuje się niezastąpiona w wielu sytuacjach. Jeżeli planujesz pobyt w Warszawie, wybierasz się w służbową podróż lub z rozmaitych względów nie możesz skorzystać ze swojego samochodu, wynajem krótkoterminowy to idealna opcja dla ciebie. Nie ma przy tym znaczenia, czy pojazd jest niezbędny do celów prywatnych, czy związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dokładamy starań, aby maksymalnie ułatwiać naszym klientom krótkoterminowy wynajem aut – Centrum Handlowe CH Ursynów to świetne miejsce na odbiór pojazdu, który możesz wcześniej zarezerwować za pośrednictwem formularza zamieszczonego na internetowej stronie naszej wypożyczalni. Należy w nim określić termin i datę rozpoczęcia oraz zakończenia najmu – my zaproponujemy ci różne modele aut do wyboru, dzięki czemu dopasujesz pojazd odpowiadający konkretnym oczekiwaniom i preferencjom. Ustalając dzienny limit kilometrów na poziomie do 100 km możesz liczyć na obniżenie ceny najmu. Wypełnienie formularza zajmie ci dosłownie kilka minut! Proponujemy krótkoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym CH Ursynów oraz dla przedsiębiorców.

Wynajem samochodu na długi termin w Warszawie

Interesuje cię długoterminowy wynajem aut? Centrum Handlowe CH Ursynów to świetna lokalizacja w Warszawie, gdzie mieści się jedna z naszych siedzib. Obiekt położony jest przy głównych arteriach komunikacyjnych, więc łatwo jest tu się dostać. Długoterminowy wynajem samochodów jest usługą wyróżniającą się licznymi zaletami. To doskonały sposób na użytkowanie pojazdu bez posiadania go na własność, co z rozmaitych względów nie zawsze wchodzi w rachubę. W zamian za miesięczną ratę, której wysokość nie zmienia się przez cały okres obowiązywania umowy najmu, dostajesz do dyspozycji funkcjonalny i świetnie wyposażony samochód. Nie martwisz się spadkiem wartości, a także kwestiami związanymi z ubezpieczeniem czy serwisem. Bardzo korzystnie przedstawia się zwłaszcza długoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym CH Ursynów. Wydatki na wynajem przedsiębiorcy mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, nie wpływają one też na obniżenie zdolności kredytowej. To cenne dla każdej osoby, która prowadzi własny biznes – utrzymanie płynności finansowej jest niezwykle istotne.

W Centrum Handlowym CH Ursynów w Warszawie znajdziesz nas od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Przyjdź i sprawdź naszą ofertę wynajmu samochodów w formule krótko- i długoterminowej!