ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów w Warszawie

Atrakcyjne warunki najmu pojazdów, przejrzyste umowy, nowoczesna flota i atrakcyjne stawki – to największe atuty, jakimi wyróżnia się wypożyczalnia aut w Warszawie iPanek. Przygotowaliśmy sporo intersujących propozycji dla klientów prywatnych oraz biznesowych. U nas znajdziesz bezawaryjne, ekonomiczne i świetnie wyposażone samochody, które zapewnią Ci wygodę i komfort podróżowania bez konieczności inwestowania we własne auto. Bez względu na to, czy potrzebujesz samochodu na parę dni czy na kilka lat, chętnie zaproponujemy Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i finansowych możliwości.

Długoterminowa umowa najmu samochodów w Warszawie – tylko z iPanek!

Jedną ze sztandarowych usług, jakie oferujemy naszym klientom, jest długoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe E.Leclerc przy ul. Jutrzenki 156 to jeden z naszych punktów obsługi klienta znajdujących się na terenie Warszawy. Znakomita lokalizacja tego obiektu sprawia, że trafisz tutaj bez problemu. Prowadzimy długoterminowy wynajem aut dla firm – w Centrum Handlowym E.Leclerc osoby posiadające własne biznesy załatwią wszystkie formalności związane z najmem. To dobry i sprawdzony sposób na uzupełnienie firmowej floty stosunkowo niedużym kosztem bez obciążania budżetu firmowego grożącego nawet utratą zdolności kredytowej. Wysokość miesięcznej raty jest stała przez cały okres obowiązywania umowy, poza tym można zaliczyć ją do kosztów uzyskania przychodu. Samochody w formule długoterminowej wypożyczamy także klientom prywatnym – nie każdy z różnych względów decyduje się na zakup auta na własność. Wynajem stanowi doskonałą alternatywę dla takiego nabytku.

Krótkoterminowy wynajem auta w Warszawie – zapewni Ci go iPanek!

Oprócz umów długoterminowych oferujemy też krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym E.Leclerc. To Ty decydujesz, na ile dni chcesz wypożyczyć pojazd. Najszybciej zarezerwujesz go za pośrednictwem specjalnego formularza zamieszczonego na naszej stronie. Określasz w nim termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu, przy czym punkty odbioru i zwrotu nie muszą być jednakowe. Samochód możesz oddać w jednej z kilkudziesięciu obsługiwanych przez nas lokalizacji znajdujących się na terenie Polski – w tym również na lotniskach. Auto wypożyczone na krótki termin przydaje się w wielu sytuacjach, dlatego właśnie prowadzimy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym E.Leclerc oraz dla przedsiębiorców. Dla nich usługa ta to znakomity sposób na doraźne zasilenie floty na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Nasz punkt w Centrum Handlowym E.Leclerc przy ul. Jutrzenki 156 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 09:00-13:00. Zapewnimy Ci bardzo dobre pojazdy – iPanek gwarantuje swoim klientom najwyższe standardy obsługi klienta. Dokładamy wszelakich starań, aby świadczone przez nas usługi sprostały kryteriom nawet najbardziej wymagających klientów. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak prosty może być wynajem samochodów!