ipanek
The Art of sharing

Samochód do wynajęcia w Warszawie? Tylko z iPanek!

Wypożyczalnia samochodów iPanek prowadzi działalność w wielu polskich miastach. W samej tylko Warszawie mamy kilka punktów obsługi klienta – jeden z nich znajduje się w Centrum Handlowym Elektrownia Powiśle. To doskonała lokalizacja, która jest znakomicie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, więc łatwo się tutaj dostać środkami publicznego transportu.

Potrzebujesz auta na kilka dni? Wypożycz je od iPanek!

Warszawa jest doskonałym przykładem miasta, gdzie trudno poradzić sobie bez samochodu. Bez względu na to, czy przyjeżdżasz tu na parę dni, czy Twoje auto trafiło do warsztatu, czy też może planujesz służbową podróż, wypożyczalnia iPanek znajdzie dla Ciebie rozwiązanie w ramach usługi, jaką jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Elektrownia Powiśle to miejsce, gdzie szybko i sprawnie załatwisz wszystkie związane z tym formalności. Pamiętaj również o tym, że możesz tu odebrać samochód, który wcześniej zarezerwujesz online. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz rezerwacyjny zamieszczony na naszej stronie. Określasz w nim miejsce, termin i godzinę odbioru oraz zwrotu pojazdu, przy czym masz do wyboru różne auta. Dzięki współpracy z naszą firmą przekonasz się, jak nieskomplikowany jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Elektrownia Powiśle nie musi być miejscem, w którym oddasz odebrany tutaj samochód. Na terenie Polski mamy kilkadziesiąt punktów najmu, z czego kilkanaście znajduje się na lotniskach. Opcja, jaką jest rezerwacja pojazdu online, to ogromne udogodnienie dla naszych klientów – procedura rezerwacji trwa zaledwie kilka minut. W zamian zyskujesz pewność, że w wyznaczonym terminie będzie czekał na Ciebie gotowy do jazdy samochód. Minimum formalności i maksimum korzyści – zadowolenie klientów to dla nas priorytet!

 Długoterminowy wynajem aut z wypożyczalnią iPanek!

Wypożyczalnia iPanek prowadzi długoterminowy wynajem aut – Centrum Handlowe Elektrownia Powiśle jest miejscem, gdzie uzyskasz informacje na ten temat oraz załatwisz niezbędne formalności. U nas uzyskasz auto na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Oferujemy długoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Elektrownia Powiśle, a także dla przedsiębiorców. Omawiana usługa jest najlepszą alternatywą dla zakupu samochodu – stanowi doskonały dowód na to, że nie trzeba być posiadaczem auta, aby z niego korzystać. Wysokość miesięcznej raty, jaką opłacasz w zamian za udostępnienie pojazdu, nie zmienia się przez okres obowiązywania umowy, co daje dużą swobodę w planowaniu budżetu domowego lub firmowego. Uwzględnia ona koszty użytkowania samochodu. Jeśli chodzi o długoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Elektrownia Powiśle, specjalnie z myślą o osobach prowadzących działalność biznesową przygotowaliśmy pakiety, które nasi klienci mogą dobrać pod kątem swoich preferencji i możliwości finansowych.

Nasza siedziba w Centrum Handlowym Elektrownia Powiśle jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 i w niedziele w godzinach 09:00-13:00.