ipanek
The Art of sharing

Jak wynająć samochód w Warszawie?

Warszawa jest największym w Polsce rynkiem usług transportowych. Tutaj właśnie działa nasza wypożyczalnia samochodów – Centrum Handlowe Galeria Mokotów to jeden z punktów na mapie stolicy, które są obsługiwane przez firmę iPanek. Klientom indywidualnym i biznesowym oferujemy wynajem samochodów na elastycznych i przejrzystych zasadach w atrakcyjnej cenie.

Zarezerwuj online samochód w Warszawie!

Planujesz spędzić w Warszawie kilka dni? Twój samochód trafił do warsztatu? A może chcesz doraźnie zasilić flotę swojej firmy? Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Mokotów należące do grona najpopularniejszych obiektów handlowo-usługowych w Warszawie to miejsce, gdzie załatwisz formalności oraz odbierzesz lub oddasz zarezerwowany wcześniej pojazd. Rezerwacja online to opcja dla klientów, którzy chcą wypożyczyć samochód do celów prywatnych oraz dla tych, których interesuje krótkoterminowy wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Galeria Mokotów. Na stronie wypożyczalni iPanek jest zamieszczony krótki formularz – należy podać w nim datę, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu. Na terenie Polski iPanek ma kilkadziesiąt punktów obsługi klienta, w związku z czym wyłącznie od Ciebie zależy to, gdzie dokładnie zakończysz wynajem aut. Centrum Handlowe Galeria Mokotów nie musi być jednocześnie miejscem odbioru i zwrotu samochodu, co na pewno ułatwi Ci planowanie podróży. Dokonując rezerwacji online, możesz wybrać dodatkowe usługi takie jak np. wypożyczenie fotelika czy dopisanie do umowy drugiego kierowcy. Jeżeli chcesz wyjechać samochodem za granicę, koniecznie nas o tym poinformuj! Ustalając dzienny limit przejechanych kilometrów do 100 km, otrzymasz od nas zniżkę!

Elastyczny wynajem samochodu na długi termin w Warszawie

Wypożyczalnia iPanek prowadzi również długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Galeria Mokotów. Nasi klienci wskazują na wiele zalet tego rozwiązania. Przede wszystkim jest ono najlepszym dowodem na to, że wcale nie trzeba posiadać samochodu na własność, aby być jego użytkownikiem. Obecnie sprawne i bezpieczne pojazdy niezbędne są zarówno do celów prywatnych, jak i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Miesięczna rata stałej wysokości nie tylko ułatwia planowanie budżetu domowego lub firmowego, ale też nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej naszych klientów. Ponadto przedsiębiorcy wydatki na wynajem mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Na bardzo korzystnych zasadach funkcjonuje też długoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Galeria Mokotów. Po zakończeniu umowy po prostu oddajesz samochód do wypożyczalni, a przez okres jej obowiązywania nie przejmujesz się spadkiem wartości pojazdu w czasie!

Nasze biuro zlokalizowane w Centrum Handlowym Galeria Mokotów jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – współpraca z wypożyczalnią iPanek przyniesie Ci szereg korzyści!